У Здолбунові налагоджено збір коштів на потреби земляків у зоні АТО

0 211
У Здолбунові налагоджено збір коштів на потреби земляків у зоні АТО
У Здолбунові налагоджено збір коштів на потреби земляків у зоні АТО

Українці вже мають досвід Майдану, де всі служби забезпечення діяли, як годинник. Тепер, під час російсько-української війни, яку ми чомусь досі боїмося назвати війною, знищена антиукраїнськими силами армія відновлюється дуже важко, але точно є справді народною армією.
Люди самі забезпечують своїх оборонців всім необхідним – від бронежилетів до нижньої білизни. Проте в нашому районі цей процес тепер набрав законних обрисів. Рішенням президії районної ради оголошено збір коштів та створено робочу групу (склад читайте в документах нижче), яка буде проводити цю роботу. Лише члени робочої групи мають право на збір коштів для наших солдатів, що буде засвідчено спеціально виготовленим посвідченням з печаткою Здолбунівської районної ради. А оскільки з середи поблизу ринку «Катеринівський» та на автостанції будуть розміщені намети для збору коштів, у цих наметах працюватимуть люди з дорученнями, також засвідченими печаткою ради.
Окрім наметів, кошти збиратимуться або на підприємствах, в установах та організаціях членами робочої групи, або в приміщенні «Укрцемремонту» за адресою вулиця Незалежності, 11 . Телефон, за яким можна отримати довідки, 068-753-88-27.

Коментарі
Завантажується...