У Здолбунові напередодні Великодня громадські активісти прибрали поховання воїнів УНР та УПА

0 249

Напередодні Великодня українці традиційно прибирають могили рідних людей. Проте є поховання, за якими доглядати вже нікому, а водночас вони не повинні бути забутими. Останнім часом, згадуючи події на Майдані, ми часто чуємо запевнення в тому, що Небесна сотня не буде забута. Але тут же дозволяємо собі забувати тих, хто був попередником героїв Майдану.
От і в Здолбунові на кладовищі по вулиці Віли є поховання невідомих воїнів УПА і ще давніші – часів Української Народної Республіки. Відновлені ще в часи постання Незалежності, за останні роки вони стали виглядати доволі занедбаними, попри вінки, які регулярно приносяться туди на державні й патріотичні свята.
Цього року група мешканців міста вирішила прибрати могили і привести їх до належного стану. Завдяки небайдужості підприємців Ярослава Бляшина, Андрія Кардаша та допомозі патріотів різного віку поховання прибрали і посадили квіти.
Бо, коли люди обіцяють не забути героїв сьогодення, а не помічають занедбаних могил героїв минулих часів, таким обіцянкам вірити не можна. Також ініціатори мають намір звернутися до міської ради з пропозицією виготовити постійні пам’ятники на ці поховання та закріпити за ними або школи, або підприємства.

Вигляд поховань до та після прибирання:

Трішки з процесу прибирання:

 

Коментарі
Завантажується...