У Здолбунові не буде ні вулиці, ні пам’ятника Приходьку

0 185

IMG_2303Позачергове засідання сесії Здолбунівської міської ради було спричинено необхідністю до 21 лютого виконати вимоги Закону України  “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки”, більш відомого як закон про декомунізацію.

IMG_2304Жодних проблем з перейменуванням трьох вулиць, що підпадають під дію закону, не виникло. Тепер офіційно у Здолбунові є вулиця Василя Жука (замість Миколи Приходька), вулиця Покровська (замість Жовтнової), вулиця Бориса Возницького (замість Ватутіна). Депутати внесли до проекту рішення також пропозицію встановлення інформаційних дощок на перейменованих вулицях (Покровської це не стосуватиметься), щоб кожен міг ознайомитись з відомостями про відповідну людину.

Також рекомендували відповідним інституціям провести процедури, необхідні для демонтажу пам’ятника Миколі Приходьку на привокзальній площі.

Наступна сесія в березні розгляне ще ряд перейменувань, які не підпадають під декомунізацію, але точно підпадають під «деколонізацію».

Коментарі
Завантажується...