У Здолбунові невідомі поглумилися над меморіальною дошкою загиблому Герою АТО

0 272

Серед білого дня якийсь місцевий «тітушка» поглумився  з меморіальної дошки загиблому на російсько-українській війні Андрію Ярошенку, що розміщена на школі №4 міста Здолбунова. Саме так це виглядало о 9 годині 30 хвилин сьогодні, 11 липня.

Як стверджують працівники школи, з якими поспілкувались представники нашого сайту, коли вони за півгодини до того прийшли на роботу, вінок був там, де йому й належить бути.

Отже, хтось із жителів міста чи його гостей не побоявся здійснити цей акт вандалізму. Звісно, вінок на місце повернули. Але навряд чи вулиця Шкільна була аж настільки безлюдна, щоб ніхто не помітив хуліганські дії невідомих осіб. Тому тут відразу кілька висновків: людина, яка це зробила, або закінчений цинік і дурень, або ворог, для якого загиблі на Сході – не герої; ті, хто, можливо, бачив це все і промовчав, тим самим засвідчили свою власну байдужість до загиблих на війні.

Сумно… Хоча щирі емоції працівників школи, які геть не шкодували епітетів для вандалів, доводять – не всі такі. Не всім байдуже, не для всіх війна скінчилась.

Коментарі
Завантажується...