Серед білого дня якийсь місцевий «тітушка» поглумився  з меморіальної дошки загиблому на російсько-українській війні Андрію Ярошенку, що розміщена на школі №4 міста Здолбунова. Саме так це виглядало о 9 годині 30 хвилин сьогодні, 11 липня.

Як стверджують працівники школи, з якими поспілкувались представники нашого сайту, коли вони за півгодини до того прийшли на роботу, вінок був там, де йому й належить бути.

Отже, хтось із жителів міста чи його гостей не побоявся здійснити цей акт вандалізму. Звісно, вінок на місце повернули. Але навряд чи вулиця Шкільна була аж настільки безлюдна, щоб ніхто не помітив хуліганські дії невідомих осіб. Тому тут відразу кілька висновків: людина, яка це зробила, або закінчений цинік і дурень, або ворог, для якого загиблі на Сході – не герої; ті, хто, можливо, бачив це все і промовчав, тим самим засвідчили свою власну байдужість до загиблих на війні.

Сумно… Хоча щирі емоції працівників школи, які геть не шкодували епітетів для вандалів, доводять – не всі такі. Не всім байдуже, не для всіх війна скінчилась.

  • Vitaly Tarbeev

    не думаю что шли прохожие и ничего не сказали,вряд ли сейчас кто то промолчал бы -не та причина,тут даже слабый духом но хоть окриком остановил бы, По большому счету по периметру школ давно следует установить камеры видео наблюдения и сумма там не очень большая для восьми камер и думаю бывшие ученики сбросились бы/ тем более на такое благое дело- и детям камеры не помешают да и вандалов отпугнут/ Но если задуматься то мне кажется вы драмматизируете- возмржно венок просто слетел из-за ветра а как раз НЕРАВНОДУШЕЫЕ прохожие заботливо повесили его на калитку как потерявшуюся детскую варежку вешают на видное место…. по крайней мере мне бы лично хотелось так думать/ не верится что причина другая/ в семье как говорится не без урода но не до такой же степени ,,,

X