У Здолбунові офіційно заборонили випасати худобу

0 298
У Здолбунові офіційно заборонили випасати худобу
У Здолбунові офіційно заборонили випасати худобу

Червнева сесія Здолбунівської міської ради винесла рішення, що дуже сподобається відпочивальникам у міському гідропарку, але однозначно не прийдеться до душі жителям навколишнього району у яких у домашньому господарстві є коні та корови. 5 червня міська рада вирішила внести зміни до Правил благоустрою міста Здолбунова, а саме додатково внести пункт :

– 6.28 «Громадянам забороняється випас свійських тварин на території парків, скверів, зон відпочинку, освітніх закладів міста та місць загального користування». Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію по здійсненню контролю за дотриманням Правил благоустрою, договірних умов, аналізу сплати місцевих податків і зборів, земельного податку суб’єктами підприємницької діяльності міста Здолбунова ( голова Ткачук В.В.), а організацію його виконання на заступника міського голови Палія О.О.

Чи зникнуть корови та сліди їхньої життєдіяльності ми побачимо вже незабаром. А наразі власникам худоби прийдеться ламати голову, де ж випасати своїх тварин, щоб не порушувати закон.

Коментарі
Завантажується...