У Здолбунові оголошено конкурс на кращий ескіз пам’ятного знаку на площі Героїв Майдану

0 305

Метою конкурсу є відбір найкращого ескізу пам’ятного знаку«Пам’яті Героїв» на площі Героїв Майдану в місті Здолбунові, як узагальнюючого знаку для вшанування та відзначення осіб за громадянську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних засад незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народу впродовж всіх періодів становлення та розвитку нашої держави.

Термін подачі проектів з 15 березня до 16.00 год. 30 квітня 2018 року включно. До участі в конкурсі допускаються ескізи, що надійшли на електронну адресу (miskrada@ukrsd.com.ua) , надіслані поштою або подані за адресою Здолбунівської міської ради з позначкою “на конкурс” (35700, Рівненська область, м. Здолбунів, вул. Василя Жука, 1)

Грошова винагорода переможцю 1 тис. 500 грн.

Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися з Положення про проведення конкурсу на кращий ескіз пам’ятного знаку «Пам’яті Героїв» на площі Героїв Майдану в місті Здолбунові» , розміщеного нижче, або ж на офіційному сайті Здолбунівської міської ради в розділі «Офіційні документи. Рішення виконкому».

Телефон для довідок: (03652) 2-45-47

[embeddoc url=”http://zdolbuniv.com/wp-content/uploads/2018/03/Конкурс-Здолбунів-з-положенням.doc” download=”all” viewer=”microsoft”]

Коментарі
Завантажується...