У Здолбунові партія влади вкотре незаконно розклеює “політичний спам”

0 212
"Солідарність" вкотре порушує законодавство незаконно розклеюючи свій "спам"
“Солідарність” вкотре порушує законодавство незаконно розклеюючи свій “спам”

Якщо вірити всьому, що пише лідер списку Блоку Петра Порошенка «Солідарність» у нашому місті Микола Орлов, минулої ночі його опоненти знову не спали, тяжко трудились, підробляючи листівки «Солідарності». Працювали друкарські верстати, розсилались капосні поклейщики, і от – результат: наліпки президентської партії на лайтбоксах «Батьківщини»!

А якщо серйозно, то, коли людина не визнає свою вину, а все списує на «проіскі врагов» (ну геть в стилі комуністів минулого століття!), то тоді в тих, хто працює з такою людиною, виникає відчуття безкарності і вседозволеності. Поклеїли на стовпах? А керівник гнівно сказав, що це провокація опонентів! То поклеїмо просто на чужі лайтбокси – також скаже, що провокація.

Поки що президентська партія в особі її районних керівників – єдина, яка не дотримується жодних правил у розміщенні друкованої агітаційної продукції в місті. Цікаво лише, чи такий самий підхід застосовується і до сфери державного управління, в якій працюють ті, хто представляє «Солідарність» на Здолбунівщині.

Коментарі
Завантажується...