"Солідарність" вкотре порушує законодавство незаконно розклеюючи свій "спам"

“Солідарність” вкотре порушує законодавство незаконно розклеюючи свій “спам”

Якщо вірити всьому, що пише лідер списку Блоку Петра Порошенка «Солідарність» у нашому місті Микола Орлов, минулої ночі його опоненти знову не спали, тяжко трудились, підробляючи листівки «Солідарності». Працювали друкарські верстати, розсилались капосні поклейщики, і от – результат: наліпки президентської партії на лайтбоксах «Батьківщини»!

А якщо серйозно, то, коли людина не визнає свою вину, а все списує на «проіскі врагов» (ну геть в стилі комуністів минулого століття!), то тоді в тих, хто працює з такою людиною, виникає відчуття безкарності і вседозволеності. Поклеїли на стовпах? А керівник гнівно сказав, що це провокація опонентів! То поклеїмо просто на чужі лайтбокси – також скаже, що провокація.

Поки що президентська партія в особі її районних керівників – єдина, яка не дотримується жодних правил у розміщенні друкованої агітаційної продукції в місті. Цікаво лише, чи такий самий підхід застосовується і до сфери державного управління, в якій працюють ті, хто представляє «Солідарність» на Здолбунівщині.

 • ART

  Їм можна вони владна партія.

 • Ганна

  Останнє речення – це чисто риторичне запитання? А хто їх накаже? Тоді, напевне, можна було б сказати, що Україна хоч прямує в напрямку правової держави. Але даю гарантію, що партії президента можна ВСЕ. Якщо можна президенту порушувати своє слово, то що ще в цій країні може виконуватися? Це теж лише риторичне запитання.

 • Клуша

  А ви ще подивіться по селах, там всі стовпи пообмотувані їхньою агітацією, й це, до речі, так на кожних виборах. Напевно агітатори одні й ті ж. Або ж їх регулярно “підставляють”??????? Але ж почерк не сплутаєш!

 • Одарка

  агітки не тільки розклеюють на стовпах ще й розносять по підїздах. Сьогодні отримала агітки на двох кандидатів. Якийсь Сегрії (так надруковано) Васильовича Швецов клянеться в любові до міста та його людей, а той же час в автобіографії не вказує до якої партії причетний.Можливо це фейк бо не відомо хто, не відомо в скількох єкземплярах в якій друкарні це друкував, тільки так соромязливо в куточку листочка фірмовий леготип “Солі-дарності”. Людина-кандидат, яка порушує закон на старті буде порушувати і на протязі “депутатської діяльності! Голосувати не буду
  А вже друга агітка є для мене зразком самолюбовання та безхітросного на вішування “лапши ” на наші вуха та очі. Пан сотник, він же вчитель, він же волонтер інформує виборців що є головою проводу ГО ” Українська народна рада Здолбунівщини” яка нібито встановила памятник С. Бандери. Якась міфічна організація ( хто її чув, де її бачили) а не спільно партійні організації демократичних партій вт.ч. УНП, Свобода, Батьквіщина, релігійні громади та патріоти збирали гроші по копійці за які, до речі, пан депутат так і не прозвітував. А вже про “антикорупційний комітет” сотні самооборони думаю теж ні хто не чув. БО саме пан Пшеничний як голова трудового колективу розвів чи не найбільшу корупцію виявлену правоохороними органами в музичній школі за безпосередньої участі його рідного брата( тоді голови профспілкового комітету) директора школи та завуча. О то праволюбці багато зроблять для громади. ГОлосувати не буду

X