У Здолбунові під асфальт кладуть дошки?

У Здолбунові під асфальт кладуть дошки?

Менше року тому у Здолбунові заасфальтували вулицю С. Петлюри та частину вулиці Кобилянської. На якість асфальту місцеві жителі не нарікали, хоча технологія того асфальтування, як виявилось, була ну дуже дивною. Журналістами zdolbuniv.com випадково було помічено, що з ями (і це попри те, що асфальту немає року) видніється точно не щебінь і навіть не пісок. Придивившись ближче, нашому здивуванню не було меж — під потрісканим “новим” асфальтом та багном, що накопичилось у ямі виднілося дерево… Розчистивши дерево від бруду виявилось, що це дошка і видніється тільки її невеличка частина, решта ж її знаходиться під ще не зійшовшим дорожнім покриттям. Що робить дерев’яна дошка під асфальтом пояснювати мають напевно ті, хто цей асфальт клав.

Вид на вулицю Петлюри

Вид на вулицю Петлюри

А наразі ми можемо припустити, що це нові здолбунівські технології — паркето-асфальт.

Додатково: яма утворилась саме через наявність дерева під покриттям і вже незабаром ми можемо прогнозувати те, що асфальт “зникатиме” і далі до тих пір, коли не буде видно всю дошку. Ніж було в дерево вставлено нами для демонстрації того, що дошка завдяки волозі вже м’ягка і починає гнити.

 • Андрій

  Класний нож:)

 • BLITZ

  Куди котиться ця країна???

 • ігор

  це не не новина.є також інша технологія ремонту,яку проводять ремонтні бригади в селі обарів рівненського ройону:фрезерують ями,вичищають,обмазують бітумом,засипають відходами,що вифрезерували і покривають тонким слоєм асвальту.економія,в світі криза.

 • Саша

  Ця дорога має рік гарантії. Якщо міська влада зразу ж зібє н асполох, то виконавець робіт повинен виконати ремонт роботи за свої власні кошти, згідно з угодою. Було б цікаво почути версію фірми, яка укладала асфальт про те звідки там взялася дошка (і чи немає ще дошок в інших місцях???).
  Мабуть робили ставку на те, що зима буде легшою і дошка так рано не зявиться з-під асфальту. Доверяй но проверяй)))

 • Сергій

  Ну наші дорожники даююююють. Я думав, нас уже нічим не здивуєш. Але їхній уяві можна лише позаздрити! Кулібіни! Гіганти мислі! Треба це запатентувати. Колись світ знатиме, що Україна – це Чорнобиль, Андрій Шевченко, котлети по-київськи і АСФАЛЬТ ПО ЗДОЛБУНІВСЬКИ!!!!

X