У Здолбунові планують побудувати ще одну московську церкву

0 1 499
На фото: випадковий проект храму. Немає жодного відношення до Здолбунова
На фото: випадковий проект храму. Немає жодного відношення до Здолбунова

У Здолбунові може з’явитися ще одна церква УПЦ Московського патріархату. Про це zdolbuniv.com дізнався із рішення Здолбунівської міської ради  №762 в якому йдеться про те, що керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,92,123 Земельного кодексу України та розглянувши клопотання Української православної церкви Рівненської єпархії Свято-Георгіївської парафії про надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування церкви по вулиці Котляревського, міська рада вирішила:

  1. Дати дозвіл Українській православній церкві Рівненської єпархії Свято-Георгіївської парафії на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування орієнтовною площею 0,60 гектара, для будівництва і обслуговування церкви по вулиці Котляревського, за рахунок земель запасу Здолбунівської міської ради
  2. Проект із землеустрою замовити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.01. 2014.
  3. При невиконанні умов зазначених в п. 2 даного рішення, рішення вважається таким що втратило чинність.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
  5. Хід виконання перевірити в грудні 2013 року.

Окрім цього, рішенням №765 було вирішено передати у постійне користування земельну ділянку релігійній громаді Свято-Казанської парафії Рівненської єпархії Української православної церкви.
Нагадаємо, що в разі побудови ще однієї церкви Московського патріархату, це буде вже третій храм даної релігійної громади у Здолбунові.

Коментарі
Завантажується...