У Здолбунові посеред дня травлять бездомних собак

У Здолбунові посеред дня травлять бездомних собак

Жахливу картину спостерігали зранку 19 квітня мешканці Здолбунова, що поспішали на роботу ідучи до кінцевої зупинки маршрутного таксі “Здолбунів-Рівне”. Поблизу бібліотеки та “Колібріса” було відразу кілька мертвих собак та ще одна, біля зупинки громадського транспорту, що помирала у страшних муках на очах у прохожих. Очевидно, що причиною смерті нещасних тварин став “людський фактор” і бездомних псів було просто отруєно. При вигляді трупа собаки до якого ніжно притулилась інша, ще жива тварина, у Здолбунівчан виступали сльози на очах. Фотографії з місця події публікувати не будемо, оскільки це, як мінімум, не етично. А тих нелюдів, які взяли на себе цей гріх, закликаємо знайти правоохоронним органам та судити за жорстоке поводження з тваринами.

 • У матеріалі цього не міг написати, але щиро зичу, щоб дітям та внукам тієї бидлоти яка це зробила, щоночі снилися ті отруєні собаки, які помирають у жахливих муках!

 • BLITZ

  Вішать цих нелюдів треба!

 • Бильбо

  по перше вiшать чи судити то треба доказати що вони отруєнi , по друге перше чим щось зичити дiтям бидлоти треба мати розум щоб розумiти що дiти не вiдповiдають за вчинки батькiв бо це другi люди, по трете якби вашу Ярослав дитину погризли собаки, я певен ви ще не те зробили б судячи по вiдгукам. По четверте в мiстi маємо мерiю та вет.станцiю, сан.епiд станцiю та платимо податки з яких вони мають зарплату, то ту проблему мають вирiшувати чиновники якi за наш рахунок платникiв податкiв живуть.

 • Бильбо

  BLITZ
  ти повiсив би людину хай навiть погану? бо тi хто вiшає людей такий самий нелюдь. Нiколи не мели того що не здатен зробити, а якщо здатен то дивись що би тебе не повiсили ранiше.

 • BLITZ

  Бильбо,ти мені погрожуєш?
  Бильбо а що тут доказувать?Якщо написано що собака мучалась?Тут і не професіонал цього діла може сказать шо від конвульсій помирають від отрути,такі самі симтоми буду як і людині дать отрути.

 • BLITZ

  “Нiколи не мели того що не здатен зробити, а якщо здатен то дивись що би тебе не повiсили ранiше.”
  А ти напевне знаєш мене все життя шо говориш на шо я здатний а на шо не здатний.
   
  ” по трете якби вашу Ярослав дитину погризли собаки”….Бильбо а звідкі таки висновки?Причетний до цьго? Забув про статтю КПКУ №299 ? Можу напомнить!
   
  І ще від себе,якби навіть чі б мене чі б моїх близькіх вкусила собака,я б вчинив як в усьому цивілізоіваному світі,а не так як роблять у нашому “гондурасі”.

 • Іра

  ЗНАЧИТЬ ОДНА СОБАКА ВКУСИЛА ДИТИНУ.А ЧИМ РЕШТА ЗАВИНИЛА,ЩОБ ЇХ ВБИВАТИ НА ОЧАХ У МЕШКАНЦІВ????І ЩОБ Я КАЗАЛА СВОЇЙ ДИТИНІ,ЯКБИ МИ ПРОХОДИЛИ ПОРУЧ ТВАРИНИ,ЯКА ПОМИРАЄ В КОНВУЛЬСІЯХ????  ЩО ТО СИНКУ ПОГАНІ ЛЮДИ ТАКЕ РОБЛЯТЬ?  І Я В ДУМКАХ ЗАВЖДИ ПРОКЛИНАЮ ТАКУ СКОТИНУ,ЩО ЧИНИТЬ ВБИВСТВО ТВАРИНИ…А МОЖЕ ТОМУ НЕЛЮДУ ПОТІМ ЗАХОЧЕТЬСЯ ЛЮДИНУ ВБИТИ,БО ТА ОБРАЗИЛА ДИТИНУ?  СТРАШНО…СТРАШНО…В СВІТІ ЖИТИ!!!!! НЕ ВІРИТЬСЯ, ЩО ВНАШОМУ МІСТЕЧКУ ЖИВУТЬ ТАКІ БИДЛЮГАНИ!!!

 • Бильбо

  Blitz зло породжуэ зло, однi труять, другi вiшають тих хто труiть, так лобами зiштовхують людей тi кому це вигiдно. Я же сказав що то проблема держави котра цiм не париться, але зграi собак множаться в гео.прогрессii, та до того що дiти вже не можуть гратися в дворах та садочках. Труiти не вихiд, але тут без варiантiв, або чим балакати органiзуйте притулок як в Рiвному пiдкормлювати будуть багато людей, та з другоi сторони не можна тримати собак в клiтках. Якщо держава не займеться цим то завжди будуть люди котрi дiятимуть на свiй россуд.
  Я нiкому не погрожую, але на цьому ресурсi крiм голословностi та красномови нема нiяких рац. коментiв чи пропозицiй як вирiшити ту чи iншу проблему, такi собi правдолюбцi знаходять проблеми, та хтось щось вирiшив то напишiть, хай мiсто зна своiх героiв, якщо вони тут присутнi/ з пов.

 • ВладеК

  Нормальні люди у нормальних державах вирішують проблеми системно – так, що проблема зникає на десятки років. А у нас вічна боротьба – то із сміттям, то із бездомними собаками, то з туберкульозом, СНІДом, наркоманією…… І список не скорочується, швидше навпаки. Щось не так у нашому соціальному організмі.

 • Boyland

  Щодо отруєння собак, це трохи жорстоко, а от як раніше відстрілювали – саме те. Та як ці стерилізації ні до чого не призводять. Восени 2012 р. неодноразово був свідком, як в 5.30 – 6.00 ранку, зграя собак біля школи № 6 нападали на велосипедистів. Так що їх треба відстрілювати а не жаліти, поки не покусали Вас або Ваших рідних.

   Перекладено на українську мову о 23:13 20 квітня. Читайте правила написання коментарів вище.
  • А якщо я був свідком як гопота нападала на людину, я маю закликати відстрілювати всіх людей? І я повторював це вже сто разів, повторю ще раз: шансів постраждати від людей набагато більше чим від тварин. Собаки не нападають просто так. Ну чого на мене за 25 років жодного разу не напали собаки? Поводьтесь з тваринами нормально і вони нічого не зроблять. Собаки якщо і нападають то винні в цьому люди, бо перед тим копають собаку яка заснула в під’їзді чи 10-річні дегенерати кидають камінням по кішкам/собакам. люди створили проблему бродячих тварин і ніякого морального права забирати у них життя не мають.

 • Бильбо

  собака не така безобiдна, у них свiй мотив коли хоче напасти та порою нерозумiлий, чи бiшенство чи тiчка, чи просто хтось ступив на ii умовну територiю, чи захищаэ собачат. Але це не значить що дитина чи людина хоче напасти на собаку але собака не дасть пройти мимо.
  Я бачив як зграя собак збила з нiг годовале маля яке дибало поодаль мами на ринку, як би не люди малятi був би кiнець. Я жалiю собак та пiдкормлюю iх, але якщо буде загроза дiтям то я зломаю хребет любiй собацi, або вiзьму карамультук та буду рiшати проблему яку маэ рiшати держава.
  Далеко ходити не треба, введiть в iнетi фото людей покусаних або загризених собаками, ссылка  http://www.porjati.net/victims/2526-ukusy-sobak.html  сумно.
  Скажу так, якого рожна чиновники отримують зарплати, скiльки видiляеться грошей вет службам коли вони не мають за що стерилiзувати собак а самi сидять в кабiнетах перераховують штрафи з пiдприемцiв та пiд вiкнами кабiнетiв стоять лексуси а на руках тих чиновниць перстнi з камушками. Де грошi нашi як платникiв податкiв? там же де i грошi якi ми платим на утримання дорiг, розкраденi. Якщо люди платять в бюджет не мало то вони повинi мати умови безпечно проживати в державi, а не боятись гопоту бо мiлiцiя не  при делах, чи собак бо сан-вет служби та мерiя також не при делах.
  У них одна вiдмазка нема грошей, були та десь подiлись. Ми люди повинi вимагати звiту куди та на що йдуть грошi платн икiв податкiв та штрафiв. Якщо на мiжгiрья то без питань.

 • Катя

  ВВЕДІТЬ В НЕТІ СОБАК,ПОРІЗАНИХ, З ВІДІРВАНИМИ ЛАПАМИ!!!   В МНЕ СУСІД “ШТУНДА”,ВИКОЛОВ ОЧІ КОТОВІ, А ПОТІМ СВОЇЙ СОБАЦІ,ЯКУ ПОТІМ ВИВЕЗЛИ В ЛІС!!!!  А ВЧОРА В ГІДРОПАРКУ,ПРИ ЗБОРІ СМІТТЯ,ОДНА ДИТИНА НА МОЇХ ОЧАХ ЗНАЙШЛА ВЕЛИКОГО ЧОРНОГО ХВОСТА СОБАКИ….НАВРЯД ПСИ ВІДІРВАЛИ…СКОРІШЕ ВІДРІЗАЛИ “ДОБРОЗИЧЛИВІ” ЗАХИСНИКИ ДІТЕЙ!!!   

 • BLITZ

  Так як наше бидло відноситься до собак то звичайне діло собаки будуть захищати себе.Інстинкти природи не відмінити!
  Так що потрібно відноситись до них як до людей,а не кидати каміням і бити ногами!

 • Бильбо

  BLITZ
  це не вiрно, багато людей кормлять собак, допомагають виглядiть та зберегти песенят, але у собак своi iнстинкти. Нiхто не кида камiнням, згоден що уроди мають мiсце серед людей але незначне щоб собаки вели на них полювання змовившись. Ще раз скажу що у собак своi iнстинкти що до людей та дiтей, собака може загризти на смерть навiть лагiдного хазяiна по своiм  на той час iнстинктам.
  Те що на смiтниках присутнi кiнцiвки собак то знаю вiд двiрника що вiн збирае мертвих собак часто збитих машинами та викида на смiтник, таких бiльшiсть, а мають мiсце ще собаки якi дохнуть по хворобам та старостi.

 • Солодка Даруся

  Якщо один чоловік зрадив своїй дружині, то це ще не означає, що всі чоловіки сво..!Через поодинокий вчинок не повинні страждати всі. Звичайно, життя та здоров*я людей є найвищою соціальною цінністю задекларованою в Конституції. Та якби хтось з нас чи наших рідних постраждав від однієї собаки, не пішов би вбивати всіх. Небезпека чекає на кожного з нас не лише від кликів безпритульних тварин, а і від злочинців, і від халатності лікарів, і від цеглини, що може впасти на голову…Взагалі в матеріалі не йшлося про те, що від замордованих собак хтось постраждав. Я не гладжу бродячих собак, домашніх не цілую і мию після контакту з тваринами руки, але я і не кидаюсь камінням по чотирилапих. Любити чи не любити тварин це кожного особиста справа. Є багато людей, котрі не заслуговують на любов, та це не означає, що їх потрібно труїти. Проблема бродячих собак нашого міста повинна була вирішитись, на околицях міста мав з*явитись притулок, та не знайшлось відповідної території. Матимемо надію, що найближчим часом місцева влада врегулює це питання. А ще скажу Вам, що більшість серійних убивць та маніяків починали свою “кар*єру” саме із знущання над тваринами.

X