У Здолбунові працює мережа, що фінансує сепаратистів?

0 271
У Здолбунові працює мережа, що фінансує сепаратистів?
У Здолбунові працює мережа, що фінансує сепаратистів?

Нещодавно в Здолбунові відкрився мережевий магазин “PROSTOR», у якому продаються справді вкрай необхідні товари побутової хімії, косметика, різноманітні речі для дому. Взагалі такі мережеві спеціалізовані магазини дуже популярні в усьому світі, і можливість  купити необхідне  в одному місці й недорого завжди приваблює покупців.

Проте в інтернеті вже йшла мова про те, що ця мережа має власників, орієнтованих на Росію, з виразними «сепарськими» нахилами.

Минулого року СБУ порушила кримінальну справу проти керівництва компанії за підозрою в причетності до фінансування ДНР – ЛНР. ТОВ “Стиль Д”, яке й є власником мережі даних магазинів, кінцевим бенефеціаром має Ефтимуллу Анну Теано Кристофі (Нікосія, Кіпр), тобто є звичайною офшоркою, які створюються для уникнення сплати податків в Україні.

Сьогодні депутат Здолбунівської міської ради від «Самопомочі», підприємець Андрій Кардаш зайшов до здолбунівського магазину «PROSTOR», і виявив, що більшість товарів там російського виробництва. Він звернувся до продавців і адміністрації з проханням дати телефони власників, щоб з’ясувати, чому магазин орієнтований на російського виробника. На жаль, ніхто з персоналу або не має таких контактів, або не дали їх пану Андрію.

Тому він розмістив у мережі Фейсбук свою позицію щодо цього магазину, і підкріпив свої слова фотографіями товарів російського виробництва.

Звісно, навряд чи можна очікувати від наших законодавців прийняття адекватних санкційних заходів проти Росії, проте коли ви наступного разу будете чути чи й самі говорити про недостатні санкції Європи проти Росії, згадайте, чи не купували ви самі російські товари в «PROSTORі”, підтримуючи країну-агресора.

Коментарі
Завантажується...