У Здолбунові “Правий сектор” підняв Державний прапор на 45-метрову висоту

0 263
У Здолбунові "Правий сектор" встановив найвищий в районі державний прапор
У Здолбунові “Правий сектор” встановив найвищий в районі державний прапор

Поки офіційна влада в Здолбунівському районі за участі громадськості підіймала державний прапор поблизу будинку побуту на розі Шевченка-Шкільної, – активісти «Правого сектора» взяли синьо-жовте знамено, аби підняти його якнайвище.

Попередньо узгодивши підйом з КП «Комуненергія», у чиєму використанні будівля, хлопці зі здолбунівського сектора попрямували 111-ма східцями на водонапірну вежу, що на території старого цементного заводу. Особливі труднощі та екстрім у цьому підйомі – малесенький люк на даху і практично повністю гнилідахові перекриття цієї післявоєнної будівлі. Ну, прямо, як в нашому районі: Революція Гідності пройшла – риги й їхні помаранчеві присьорбувачі на старих місцях при бюджетних должностях!

Та хлопці з Правого сектора зібралися не боязкі, тому національний стяг вже до 11-ї ранку в День національного прапору майорів на даху, ще й на 6-метровому металевому флагштоці. Якщо врахувати, що висота будівлі водонапіної вежі становить 39 метрів – разом із флагштоком синьо-жовтий прапор, встановлений «правосекторівцями», – найвищий в Здолбунівському районі – 45 метрів!
Підтвердження – на відео, яке ми зафільмували на звичайний фотоапарат. Його ви можете переглянути за посиланням, зазначеним нижче.

Звичайно, скептики та самооборонні хруні скажуть: «ну, не могли «як люди» прийти зі всіма до будинку побуту, постояти для масовки»! Воно звичайно, постояти також треба. Але потрібно ж щось робити і самим.

Ось ти? Ти повісив національний прапор на своєму будинку, балконі, чи підприємстві? Ні? Тоді ми ідемо вішати до вас…
Власний кореспондент сайту zdolbunivsector.org
Коментарі
Завантажується...