У Здолбунові представники п’яти конфесій спільно відсвяткували 1025-річчя хрещення Русі

0 279
У Здолбунові представники п'яти конфесій спільно відсвяткували 1025-річчя хрещення Русі
У Здолбунові представники п’яти конфесій спільно відсвяткували 1025-річчя хрещення Русі

25 липня у Будинку культури Цементників м.Здолбунів відбулося святкування 1025-річчя хрещення Київської Русі . З нагоди свята у залі зібралися представники місцевої влади, духовенства та жителі міста.

На початку до присутніх звернулись заступник голови райдержадміністрації О.Федорук та заступник голови районної ради Я.Мельник.

Молитвою “Отче наш” та молитвою за Україну – “Боже Великий, Єдиний” розпочався концерт, слово було передано духовенству. Після кожного виступу зі сцени лунала велична духовна музика, яку підготувала кожна з релігійних громад – учасників святкування.

З євангельським словом до присутніх звернулись О.Дмитро Ющак – настоятель Свято-Успенської церкви УПЦ КП, Кибукевич Григорій – пастор церкви ХВЄ смт.Мізоч, о.Андрій Щіслович – настоятель римо-католицької парафії св. Апостолів Петра і Павла, Віктор Тишкун -пресвітер церкви Євангельських християн – баптистів  “ВОСКРЕСІННЯ”, Олександр Калінський – пастор церкви «Джерело життя».

Кожна зі Здолбунівських конфесій мала можливість взяти участь у заході, адже Хрещення Русі – важлива подія, яка об’єднує усіх християн світу незалежно від конфесійної приналежності.

Коментарі
Завантажується...