У Здолбунові протягом 5 днів змагалися юні залізничники

0 268
У Здолбунові протягом 5 днів змагалися юні залізничники
У Здолбунові протягом 5 днів змагалися юні залізничники

4 листопада вся прогресивна громадськість України відзначала День залізничника. У цей день линули вітання для працівників сталевих магістралей, адже їхня щоденна кропітка праця заслуговує подяки і шани. З цієї нагоди в Здолбунівському ліцеї з 04 по 08 листопада проходив тиждень спецдисциплін залізничних професій під керівництвом голови методичної комісії Янчук Н.В. Стартував 4 листопада вікториною з предмета «Загальний курс залізниць» серед учнів за спеціальністю «провідник пасажирського вагона» у викладача Ладчук О.О. Змагалися команди “Залізничник” і “Дизель”, між якими було проведено ряд конкурсів: і презентація назви та девізу, і бліц-тур з теоретичної підготовки.

Найцікавішим став конкурс “Покажи”, де по двоє учасників з кожної команди за допомогою міміки показували різні операції: прибуття поїзда, продаж квитків, посадка пасажира в поїзд — присутні відгадували ці ситуації. Конкурс капітанів на завершення заходу остаточну перемогу приніс команді “Дизель”. Усі учасники отримали призи — магніти з зображенням міста залізничників — Здолбунова. Не менш пізнавальним став і кінолекторій «Моя професія» для учнів за спеціальністю «помічник машиніста тепловоза». Першокурсники ознайомилися з особливостями обраної професії. Під час перегляду фільмів і роликів вони побачили відповідальну роботу дублера машиніста – помічника машиніста локомотива; вимоги, що пред’являються до нього; специфіку роботи такої складної професії.

5 листопада викладачем Слободенюком І.Ф. була проведена конференція на тему: «Залізничний транспорт України: минуле, сучасність та майбутнє» серед учнів ІІ курсу, майбутніх оглядачів вагонів.

6 листопада між командами гр.№9 «слюсар з ремонту рухомого складу» та гр.№17 «помічник машиніста тепловоза» був проведений брейн-ринг. Змагання проводились згідно тестової програми, складеної викладачем Кібишом В.Л. У чесному двобої перевагу з незначною різницею у балах отримали учні гр.№17. Основною перемогою стали продемонстровані учнями високі знання з предмета «Будова та ремонт тепловоза» та зацікавленість у його вивченні.

На завершення тижня у майстерні була організована виставка найкращих слюсарних виробів, виготовлених учнями гр.№17 під керівництвом свого наставника – майстра виробничого навчання Максимчука Ф.В.

Джерело zplzt.com

Коментарі
Завантажується...