У Здолбунові провели конкурс “Ліцей має талант”

0 209
У Здолбунові провели конкурс "Ліцей має талант"
У Здолбунові провели конкурс “Ліцей має талант”

“Ліцей має талант”. Під такою назвою 26 вересня у ліцеї відбувся конкурс серед талановитої учнівської молоді. Кожна група представила один-два номери художньої самодіяльності, які були різножанровими.

Найбільше було поезії: як власної, так і відомих українських поетів. Звучали українські народні пісні, реп, гра на духових інструментах.

Журі у складі директора ліцею Шевчука Р.І., заступника директора з НВР Баюн О.В., заступника директора з НР Нагорної Т.П. та керівника хорового колективу Мартинюк Т.Г. переможцем одноголосно визнали учня групи №13 Заграя Олександра, який вразив присутніх грою на гітарі. Друге місце отримали учні групи №11 Мазепа Арсен та Павленко Вадим за реп «Слава столярам». Виконання власної поезії ученицею групи №1 Коваль Наталією принесло їй третє місце. Відзначили грамотою за оригінальність учнів групи №2, учасників оркестру народних інструментів, які подарували присутнім інструментальну п’єсу «Прогулянка»; за артистизм – учнів групи №16 — комік-групу «Білосніжка і п’ять гномів».

Переможці і учасники конкурсу отримали подарунки від учнівського профспілкового комітету.

Джерело – zplzt.com

Коментарі
Завантажується...