У Здолбунові провели майстер-клас по писанкарству

0 211
У Здолбунові провели майстер-клас по писанкарству
У Здолбунові провели майстер-клас по писанкарству

Коли приходить весна в Україну, пробуджується і воскресає природа, відроджується життя і надходять Великодні свята, сідають люди у своїх оселях біля печей, свічок і беруться за давнє-предавнє ремесло – розписування писанок.

Писанка — символ Сонця, життя, його безсмертя, любові і краси, весняного відродження, добра, щастя, радості. Кожен орнаментальний мотив має певне сакральне значення. З них на писанці складається мальована молитва про злагоду і мир поміж людьми. У християнській культурі українців писанка стала символом воскресіння. В народі кажуть: «У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки».

24 квітня 2013 року в Здолбунівському районному будинку культури спільно з Рівненським осередком Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» (голова Людмила Суковата) та клубу «Ветеран» (голова Валентина Мельничук) відбувся майстер – клас по писанкарству та травоплетінню за участю майстрів народної творчості Ірини Кухар (м. Здолбунів) та Сніжани Король (с.Здовбиця, Здолбунівського району).

Коментарі
Завантажується...