У Здолбунові реконструюють частину каналізаційних мереж

0 7 308

Реконструкція частини каналізаційних мереж у Здолбунові увійшла в перелік природоохоронних заходів Рівненщини, на які виділять кошти з обласного природоохоронного фонду обласного бюджету у 2020 році.
Мова йде про напірний каналізаційний колектор від КНС по вул. Нова до камери переключення в м. Здолбунів. На ці потреби виділять близько 627 тис. грн.
Думаю, багатьом нашим здолбунівчанам відомо, що напірні трубопроводи в системі каналізації нашого міста облаштовувалися ще в 1991-1993 роках. Під дією агресивного впливу перекачування стоків стальні трубопроводи зносилися й потребують поступової заміни. Свого часу керівник КП «Здолбунівський водоканал» Василь Мельник звертався з листами до керівників області, однак фінансування затягувалося.
Нарешті, відповідне рішення прийняли депутати на черговій сесії обласної ради проголосувавши за проєкт рішення “Про внесення змін до Обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2017 – 2021 роки”.
Окремо дякую голові екологічної комісії Рівненської обласної ради Володимиру Валявці до якого особисто звертався з листами про допомогу у сприянні вирішення такого важливого екологічного питання. Адже у разі виникнення каналізаційних витоків, усе це потрапляло б у нашу річку Устю.
Тож спільними зусиллями хороша справа робиться!
Саме з цього питання сьогодні мав робочу зустріч з Василем Мельником.
Будемо потрохи рухатися, повідомляє Олег Дацюк.

Коментарі
Завантажується...