У Здолбунові розпочали будівництво ров’язки на перехресті Шкільної і Шевченка

У Здолбунові розпочали будівництво ров’язки на перехресті Шкільної і Шевченка

У Здолбунові розпочинається реконструкція на перехресті вулиць Шкільної, Шевченка і Паркової. Роботи виконує «Рівнешляхбуд», замовником є Управління капітального будівництва Рівненської обласної державної адміністрації. За інформацією міського голови Здолбунова Ігоря Ольшевського, будівництво кільцевої розв’язки розраховане на два роки і включене до відповідних програм. Так що здолбунівчани невдовзі зможуть отримати сучасну розв’язку і нарешті позбутися постійно аварійнонебезпечної ділянки, де складно було як водіям, так і пішоходам.

 • Ігор

  Звісно ж, як тільки зима – у Здолбунові “будівництво” – гроші у сніг!

  • таня

   Читайте уважно – замовник УКБ обласної адміністрації. Коли надійшли гроші – тоді й розпочали роботи.

   • Геннадій

    Цікаво, а якби на вулиці було 30 нижче нуля і заметені дороги, то також будували б, бо гроші надійшли? Байдуже, яка ж якість того будівництва і скільки те збудоване прослужить. Та й чого раптом зараз будувати, коли “будівництво кільцевої розв’язки розраховане на два роки”. Не менш цікаво було б дізнатися, яка сума на це надійшла та до яких ” відповідних програм” включено це будівництво? Якщо пані Тетяна знає про те, що гроші надійшли, то, сподіваюсь, і на ці питання дасть відповіді.

    • Будівництво розв’язки кільцевої це не лише асфальт покласти… Це вирубка зайвих дерев, знімання бордюрів, вирівнювання ландшафту (а там воно необхідне), зміна меж вулиць і всі ці роботи можна робити і зимою.

    • таня

     Не дам, бо такої інформації в мене немає. А ви все одно вкрай неуважні. Суми надійшли не в Здолбунів, бо будує УКБ обласної адміністрації. Місто і район подали об’єкт в програму – його включили. Далі справа замовника і підрядника. Ну от якось так… Цей ланцюжок знаю, бо вивчала систему бюджетного фінансування у виші. А по конкретному випадку не цікавилась.

     • Геннадій

      Конкретним випадком якщо не цікавилась, то й нічого одного ганити заради того, аби іншого похвалити. А те що в даному випадку не теорія виша , а практика, і тут працюють не ланцюжки, а схеми, то переконувати не потрібно.

 • Юрко

  А що означає “будівництво кільцевої розв’язки розраховане на два роки”? Звичайне кільце будуватимуть два роки???? Надіюсь рух через це перехрестя не зачинять на 2 роки?

 • Софія

  Прошу включити логіку і подумати, що будіаництво це не тільки кидання лопатою амфальту, а й також проект даного кільця. Дуже надіюся , що вийде щось толкове, а не те криві бордюри з буряном по центру.

X