У Здолбунові розпочато новий навчальний рік. ФОТО

0 252
У Здолбунові розпочато новий навчальний рік. ФОТО
У Здолбунові розпочато новий навчальний рік. ФОТО

 Спекотний ранок зовсім не був схожим на осінній. Але зграйки дітлахів із квітами, що заполонили все місто, таки підтверджували – сьогодні Перше вересня, початок нового навчального року. Традиційні дзвоники в руках малечі, схвильовані ще зовсім молоді батьки першокласників, перша вчителька й суворий директор – все як завжди.

Хоча ні, відмінності таки є. В більшості шкіл згадали про своїх загиблих випускників (так, це факт – майже всі школи міста мають своїх героїв триваючої жорстокої війни), та й в цілому про тих, хто й досі на фронті. Патріотичною і щирою була, зокрема, промова директора ЗОШ № 5 Жанни Рудик. У багатьох присутніх на очах були сльози болю від безкінечних втрат.

І яким же дисонансом на цьому фоні був передвиборчий вояж деякими школами ще й не кандидата, а так – претендента в кадидати! Подарунки школам і вчителям не можуть не тішити. Але якщо це за місяць до виборів, то кожен же ж розуміє, чого раптом така любов до рідної школи і до освіти загалом. І це, зауважмо, ще не почалась виборча кампанія.

        Вчителям і учням бажаємо гарного навчального року, грандіозних  досягнень та справжнього патріотизму. І – традиційно)- наш фоторепортаж зі свята Першого дзвоника!

Коментарі
Завантажується...