У Здолбунові розстріляли вікна у будинку начальника управління фінансів

У Здолбунові розстріляли вікна у будинку начальника управління фінансів

27 січня о 18:00 до районного відділу внутрішніх справ надійшло повідомлення про те, що пошкоджено, очевидно з пневматичної зброї, скло у вікнах будинку, де проживає начальник управління фінансів Здолбунівської районної державної адміністрації Нечипорук Володимир Михайлович. За словами начальника начальника Здолбунівської районної міліції Олександра Панасюка порушено кримінальне впровадження. Сам Нечипорук з політикою це не пов’язує. Можливо, хтось із «гарячих голів», наслухавшись закликів про походи до домівок регіоналів вирішив, що Володимир Михайлович, як державний службовець з 30-літнім стажем регіонал, хоча він – позапартійний.

 • Катерина

  І оце називається мирна акція? І це нікому ніякої шкоди мітингувальники опозиції не причинили, як зазначав Сергій Кондрачук!? Думаю, що знову буде оправдання – провокатори, то не ми! Проте це вже не віриться, вже дійсно все переходить свої рамки. Ви спершу опануйте своїх людей! А то судите керівництво регіонів, а самі керувати не можете своїх людей! А як на те пішло, то кожен має право бути бути у партії якій хоче, і в кожного своя думка, і цивілізовані люди повинні поважати всі позиції та думки особистості, хоч і не завжди з ними погоджуватися! У Вас в опозиції є багато розумних людей на Здолбунівщині, не розумію, чому ви не можете вибрати одного з них в лідери!? А слухаєтеся і всі ідете на поводу в Кондрачука, який взагалі нівчому не компетентний? Є люди які мають досвід роботи в керівництві, навіть та ж сама Ніколіна, Кінах, а то слухаєтесь всі Сергійка, і приймаєте необдумані рішення. Ви подивіться скільки коментарів в різноманітних статтях і на різних сайтах проти ваших акцій, ітих людей, які вас підтримували. Потрібно міняти щось!

  • Сергій Кондрачук

   23 січня у сесійній залі районної ради зібралася велика кількість громадян, щоб почути, що буде далі у Здолбунові. Я запропонував свій план дій, який полягав у наступному:
   1. Організація відправлень людей на Київ, збір допомоги;
   2. Організація страйкових комітетів;
   3. Самооборона Майдану;
   4. Інформаційна кампанія.
   5. Автомайдан.
   6. Активізація роботи у райраді.
   Ніхто нічого не заперечив, нічого не додав, всі з усім погодилися.
   По автомайдану. Аналогічно робили в Рівному. Ідею їхати до Галія запропонували колеги-депутати, я взагалі про нього забув, що є такий. Щодо Мізоча – ви ж розумієте, я там взагалі особисто нікого не знаю… Крім того, запитайте як ми спілкувалися із дружиною іншого депутата, до якого навідалися. На прощання – ледь не обнялися. Це при тому, що чоловік цієї пані здавати партквиток теж не збирається.
   Ви пишите про якусь радикалізацію. Так от. На цьому ж сайті проскакувала ідея палити якісь скати у центрі міста. Якщо ви така активна та розумна, то чому ви не прийшли у вказаний час, щоб завадити цьому? А я там був. Разом з начальником міліції. Бо вважаю – що це повна дурня. До слова, крім мене та міліції там більше нікого не було. Бо жвандіти біля компа – просто. А щоб запобігти злу – потрібні зусилля.
   Критикують тих, хто що робить, і це нормально. Я просто думав, думаю і буду думати, що в такий час бути пасивним – злочин. Якщо мені хтось доведе, що я помиляюся, то я змінюватимуся. Бо я шукаю істини, від якої ще ніхто не постраждав. Зате щодня страждають ті, хто тримається своїх оман і свого неуцтва…
   І насамкінець. Ви значно перебільшуєте мій особистий вплив на всі процеси. З чого ви взяли, що мене всі слухають?

 • Житель

  Дибілізм а не акція

 • Ігор Колотило

  Володимир Михайлович чесна і порядна людина. Як спеціаліст напевно йому немає рівних в районі. За допомогою до нього звертається багато жителів району і ще ні від кого не чув щоб він когось не вислухав, не допоміг. Це називається подякували людині за чесну працю. Висновки люди зроблять самі, а лозунги залишаться лозунгами.

X