vikno_dytyna-890x39523 листопада о 17:15 до Служби порятунку за номером «101»  надійшло повідомлення про те, що в м. Здолбунів по вул. Наливайка, 13 в одноповерховому житловому будинку зачинена дитина 2014 року народження.

Вже за лічені хвилини на місце виклику прибув черговий караул рятувальників 18-ї державної пожежно-рятувальної частини. Щоб потрапити у зачинену оселю, працівникам ДСНС довелося піднятися по драбині на горище будинку, спуститися в прибудову та за допомогою спецобладнання відімкнути двоє дверей. На щастя, з хлопчиком нічого не трапилося. За хвилину дитина вже була в обіймах щасливої матусі.

Пізніше рятувальники з’ясували, що дитина потрапила «в пастку» випадково, коли бабуся з матір’ю по справам виходили з оселі. Двері за ними зачинилися, а ключі залишилися в середині. На плиті в цей час готувалась їжа. Через це дорослі відразу звернулася по допомогу до рятувальників.

Зважаючи на вищевикладене, Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області звертається до батьків. Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Адже, щоб сталося непоправне, достатньо кількох хвилин. Пам’ятайте, що життя ваших дітей залежить насамперед від вас самих!

X