Таким красенем відтепер прибирають сміття у Здолбунові

Таким красенем відтепер прибирають сміття у Здолбунові

Здолбунів попри критичну ситуацію в Україні таки стає на крок ближчим до ідеалів, про які прагне кожен його мешканець. В соціальній мережі “facebook” користувач Руслан Романюк повідомив, що “Здолбунів – європейське місто! ТзОВ “Комунальних підприємств” м.Здолбунів замінило старі зламані сміттєві контейнери на нові, гарні та сучасні. А їздить прибирає сміття новий а/м мерседес прикрашений дитячими малюнками на тему “Чисте місто”. Якби у кожному місті так зробили.”

Старі металеві контейнери замінюють на сучасні пластикові

Старі металеві контейнери замінюють на сучасні пластикові

 • Olha Khanas

  Чудові машини,але не вистачає їм дзвоника з яким раніше прибиральики їздили – тепер машину легко пропустити
  Це може звучати смішно, але до дзвоника звикло пів-Здолбунова)))

  • А що, вже не дзвонять коли почали на новій машині їздити? Дзвоник ж по ідеї мали залишити. Якщо не залишили то треба про то декому підказати)))

  • Саня Гефтер

   Вони просто “бібікають”))) Да дзвоника не хватає…..і буть то мерседес, всерівно дзвоник має бути))))

  • Катя

   А для чого дзвоник? Щоб повідомляти, коли забирать бачки? Ці ж машини саме для цього призначені!

   • В Здолбунові куча дворів де немає баків. І люди виносять сміття коли приїздить машина. Викидають сміття безпосередньо у сміттєвоз.

    • Катя

     Шановний, призначення цієї машини не чекати, коли люди вийдуть з дзвоником викинути сміття, а забирати баки Який сенс було купляти таку машину, якщо можна було використовувати стару, яка й зараз їздить “з дзвоником”.

     • Шановна… За вашою логікою взагалі ні в чому немає сенсу. Бо є ж старе. Старі машини окрім страшного смороду з трудом заводились. Їх необхідно було замінювати вже давним-давно.Призначення цієї машини одне – вивозити сміття. Звідки і як це вже не важливо. Є мешканці без централізованого сміттєзбірнику і ви пропонуєте їм посилати стару смердючу розвалюху?
      П.С: в Києві є певні двори де теж новенькі сміттєвози сповіщують дзвоником. Це по-вашому теж ненормально?
      П.П.С: здолбунівсіті прокинувся чи що в особі вас? Навіть позитивні зміни треба обов’язково обгадити. Як же без цього.

     • Катя

      Ви, шановний, абсолютно мене не зрозуміли. Доводжу свою думку. Розвисую від а до Я, якщо комусь незрозуміло. Прочитайте уважно коментар, а тоді “обгаджуйте”. По-перше, було зазначено, що “призначення цієї машини не чекати, коли люди вийдуть з дзвоником викинути сміття, а забирати баки”, тому що на даний момент у Здолбунові є старі машини, які їздять із дзвониками і забирають сміття, вони ж забирати євробаки не призначені і не мають можливості виконувати дану функцію. Який сенс, щоб дана машина при діючих “старорежимних” забирала сміття “з дзвоником”.Їх ліквідують – тоді, звичайно, можна й так використовувати, але ви розумієте, що всі функції нормально виконувати одна на місто машина не може. Ось тому я й зазначила, що для цього існують ще старі, поки не буде все місто переведено на єврообслуговування. По-друге, невже ви не розумієте, що проблема не в дзвонику, а в функціональності? По-третє, я навпаки за такі нововведення, за євробаки в кожному дворі, а не як за Союзу – стояти з відрами і чекам “дзвоника” – це однозначно не Європа. По-четверте, недарма кажуть, що людина бачить тільки те, що хоче бачити, і чує те, що хоче чути. Не маючи на меті жодного задуму критикувати саме нововведення, а лише висловлюючись з приводу обурення читачами, що “немає дзвоника”, коли забирають баки (а не сміття з відер), я “нарвалася” на таке “позитивне” і “шановане” ставлення до себе як до читача. Ну що, дякую. Навчіться читати відгуки і іронію між рядків, а тоді ображайте.

     • Я справді вас, очевидно, не зовсім вірно зрозумів. Проте ображати в жодному разі за мету немав. Просто забагато критики всього і всіх постійно в інтернеті. Моментами це надоїдає дуже.
      Якщо вважаєте що я вас якимось чином образив – перепрошую.

     • Катя

      Дякую за адекватну реакцію

 • Здолбунівчанин

  Швидше всього Мерседес цей- це європейський секонд-хенд. Я непротивник такої техніки але за його вартість поговорюють водії “зеленого господарства” булоб 3 автівки такі які ми звикли бачити і до яких запчастин ще вистачає.

 • Анатолій Бондарчук

  ТзОВ “Комунальних підприємств” – це приватне підприємство, яке надає нам послуги. Тому логічно, що у них нормальні баки і автомобіль. Це їхній бізнес і так сказати “хліб”.

 • я.

  поставили баки, клас, нові, тільки для наших людей їх ще потрібно цепаками прищебнути до бетонної стіни. Шкода буде як покрадуть або потрощать. А взагалі то і старими машинами непогано справляються, от біда тільки що не крепко вони слідкують за вивозом цього ж таки сміття

X