У Здолбунові смолоскипною ходою вшанували подвиг полеглих героїв Крут

0 217
У Здолбунові смолоскипною ходою вшанували подвиг полеглих повстанців
У Здолбунові смолоскипною ходою вшанували подвиг полеглих повстанців

Вчора здолбунівська патріотична громада вшанувала пам’ять героїв бою під Крутами.   Як і щороку, смолоскипна хода зібрала не менше сотні мешканців Здолбунова, Здовбиці, Рівного. Цього року було дуже багато піротехніки, що викликало як цілковите захоплення дітей і підлітків, так і нарікання старших людей і власників автомобілів, у яких від постійних вибухів спрацьовувала сигналізація. Питання дискусійне, бо, з одного боку, традиції проведення таких заходів передбачають саме таке широке використання піротехніки. З іншого боку, другого дня після похорону загиблого «кіборга» і в час війни не варто демонструвати власну відвагу в мирному вечірньому місті – для цього є більш підходящі місця.

Біля пам’ятника Степану Бандері виступів майже не було – слово виголосив активіст «Патріота України» Дмитро Сирота (чомусь у балаклаві), дівчина-активістка прочитала вірш, присвячений пам’яті «крутянців», а Раїса Іванівна Мацюк заспівала повстанську маловідому пісню.

Можливо, у форматі відзначення щось і треба змінювати, але найважливіше – щоб молодь пам’ятала про тих, хто сто років тому жертовно відстоював незалежність України. На жаль, історія повторилась. І зовсім не у формі фарсу, а знову як трагедія.

Усі фото з групи Рого Патріот-України в соціальній мережі Вконтакті

Коментарі
Завантажується...