У Здолбунові судили бійця АТО, який побився на дискотеці у селі (фото)

0 226

У Здолбунові сьогодні зранку відбувся судовий процес, на якому обрано міру запобіжного заходу бійцеві першого батальйону Національної гвардії. Р.З. Боєць родом зі Здолбунова, з самого початку російської агресії перебуває в зоні АТО. Але в кінці травня приїхав додому на кілька днів, пішов на дискотеку в одне з сіл району і встряв у бійку. Йому було висунуто обвинувачення в нанесенні важких тілесних ушкоджень (проникаюче ножове поранення в області серця). Його колеги-бійці стверджують, що хлопця били кілька людей і його дії можна було б кваліфікувати як самооборону. Хлопець поїхав знову під Слов’янськ, хоча його викликали для обрання міри запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Як тільки він у суботу повернувся до міста, його відразу затримали працівники правоохоронних органів.
На суд приїхали бійці Національної гвардії з Києва. Хлопці кажуть, що не захищають свого товариша і переконані, що кожен має відповісти за свої вчинки. Але наразі війна, він фаховий розвідник, і потрібен їм на сході.
Суд прислухався до сторони захисту, не підтримав прохання прокуратури про арешт підозрюваного і звільнив його в залі суду під особисті зобов’язання.
Присутні зустріли рішення суду вигуками «Слава Україні!» і оплесками.

 

Коментарі
Завантажується...