У Здолбунові сьогодні зранку відбувся судовий процес, на якому обрано міру запобіжного заходу бійцеві першого батальйону Національної гвардії. Р.З. Боєць родом зі Здолбунова, з самого початку російської агресії перебуває в зоні АТО. Але в кінці травня приїхав додому на кілька днів, пішов на дискотеку в одне з сіл району і встряв у бійку. Йому було висунуто обвинувачення в нанесенні важких тілесних ушкоджень (проникаюче ножове поранення в області серця). Його колеги-бійці стверджують, що хлопця били кілька людей і його дії можна було б кваліфікувати як самооборону. Хлопець поїхав знову під Слов’янськ, хоча його викликали для обрання міри запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Як тільки він у суботу повернувся до міста, його відразу затримали працівники правоохоронних органів.
На суд приїхали бійці Національної гвардії з Києва. Хлопці кажуть, що не захищають свого товариша і переконані, що кожен має відповісти за свої вчинки. Але наразі війна, він фаховий розвідник, і потрібен їм на сході.
Суд прислухався до сторони захисту, не підтримав прохання прокуратури про арешт підозрюваного і звільнив його в залі суду під особисті зобов’язання.
Присутні зустріли рішення суду вигуками «Слава Україні!» і оплесками.

 

 • VENDETTA

  (Його колеги-бійці стверджують, що хлопця били кілька людей і його дії можна було б кваліфікувати як самооборону.) Вони там не були ! Хлопчик правильно зробив, молодець ГАНД**Н !!! І перед цим випадком два рази аналогічно захищався ножом. Що ви пишете якщо не знаєте !!

  • В матеріалі чітко сказано, що “Його колеги-бійці стверджують”. Це їхні слова і ми пишемо те, що вони заявили.

   • VENDETTA

    Діло в тому, що їх там не було. Як ці люди можуть щось казати якщо вони чули тільки, вибачте! ЛАПШУ…Він перед цим порізав ще одного хлопця, який 1 кілометр добираючись до дому стікав кровю (порізане лице). Можливо на сході він зараз потрібний але потім повинен сидіти у вязниці !!!

 • mdamda

  Коли я прочитала цю “писанину”, добу була в ступорі. Волею випадку я
  дуже добре знаю подробиці цієї історії ледь чи не з перших уст. З якого
  такого початку агресії, головний герой матеріалу був у зоні АТО? Він
  втік туди, як то кажуть “під шумок”, аби уникнути кримінальної
  відповідальності. І як бачимо успішно,нажаль! Хай поділиться зі мною
  способом, як із зони АТО відпускають додому на кілька днів, там
  перебуває близька мені людина, третій місяць в окопі,хотілось би
  побачитись! Але мова не про те…Усі ті, хто в залі суду плескали,
  надіюсь присвячували свої оплески рідним потерпілого,які дали Р.З. шанс,
  і дійсно, вже другий, бо він не вперше розмахує ножем! Цікаво також, з
  якою метою, цей доблесний лицар носив при собі ножа! Обвинувачення
  висувала тільки прокуратура, потерпілої сторони на засіданні не було.
  Потерпілому було 18 років, якраз у його День Народження, поранений ледь
  не помер, його спасіння лікарями – це справжнє чудо! І обставини пригоди
  складались геть не так, як тут описані. Але факти які були викладено в
  матеріалах справи і які розглядає суд, часто не відповідають дійсності і
  ми всі добре знаємо чому!!! Основна моя думка така: 1) Хай краще
  головорізи воюють під ворожими кулями, ніж махають ножами на дискотеках!
  2) Нікому не бажаю пережити те, що пережила потерпіла дитина – 3 дірки
  на тілі,а потім читати подібну статтю!

 • Ірина

  Обурена рішенням суду дуже. Знаю Романа ще з дитинства, ще коли він жив у Квасилові потім вони пересилилися… ходила з ним в Квасилові в один клас, а у Глинську у нього якісь родичі знаю… от скажу, що його потрібно було посадити ще в сім років, мовчу скільки діянь він зробив до цього часу. і хай який не був постраждалий, то Роман реальний бандит, який ножа носить ще з дитинства і ніколи нізащо не повірю, що він як бідна овечка захищався, Ромі дорогу не так перейди то він вбити може. Ще будучи в початковиїх класах всі однокласники і дівчата в тому числі ходили сині від нього, не раз він на цвяху на дошці де висіла мочалка в нас від батьків він там висів. Вчителька наша Лариса Всеволодівна бідна була від нього і всі діти. Повірте його потрібно зараз посадити бо якась людина лишиться без життя!!! і не раз він в Глинську провокував бійки і не мало голів розбив і не лише там! А ще обурена сюжетом інтеру і тих хто приїхав його захищати, хай би запитав яка думка про нього в тих хто його знає. І він дійсно поїхав в АТО аби від цього уникнути! Такий по сюжету безобідний хлопчик який ножа при собі носить. Чомусь в мене і в думках такого нема. По словах бійців-групи підтримки АТО (бачила сбжет на Здолбунів сіті) роман пішов до ресторану, брехун Роман, в Глинську і близько ресторану не було! І Роман скоріше когось запре в багажник чи у ставок кине чим його хтось, це напевне він спутав і таке казав постраждалому! Він хороший медик в сюжеті і потрібен там, який медик, йому двійку в школді не було за що ставити! А потім на медика він і не вчився! Шкода що хороші люди загинули, а влада така сама, бо зона АТО стала прикриттям злочинців! і то серйозних! Ще у Глинську є Головатий Віталій, в якого теж є судимість, бо все село кликоче, що пів району знає, що пішов служити щоб йому зняли судимість! От і влада хороша, от і те за що ми боролися, а життів нема! та напевне вже краща минула, нажаль…

X