У Здолбунові вчителів закликають висловити свою позицію щодо подій в Україні

0 194

ЗВЕРНЕННЯ

до працівників освіти Здолбунівського району 

Шановні освітяни!

Події, що відбуваються в Україні, не можуть залишити байдужими жодного громадянина держави. Кров, яка пролилася на вулицях нашої столиці, провела межу, яку вже не можна ігнорувати. Влада, що спирається лише на силу і страх, а не на повагу і гідність, не може бути легітимною. Влада, яка дає накази про відстріл власних громадян і навіть не збирається покарати винних у знущаннях над людьми, повинна піти.

У Здолбунівському районі свою позицію громадяни активно висловлюють на численних акціях протесту, а також безпосередньо беручи участь у подіях на Майдані в Києві. Сьогодні, 24 січня, свою незгоду з позицією влади висловили працівники культури району. Вони прийняли заяву з вимогою відставки Президента і уряду та розпочали підготовку для страйку.

Вчителі, які завжди були елітою нації, на яких покладено відповідальність за виховання молоді, не повинні мовчати в цій ситуації. На Майдані ваші учні, ваші діти. Їхньому життю загрожує реальна небезпека, бо вони відстоюють цінності, яких ви їх навчили. Закликаємо освітян району терміново скликати конференцію, бажано за участі профспілок, і висловити свою позицію. Вашої підтримки потребують наші земляки на холодному Майдані, де вирішується доля держави і доля кожного з нас.

Здолбунівська РГО «Майдан»

 

Коментарі
Завантажується...