У Здолбунові відбудеться перша служба у відновленому храмі, що знищили комуністи (фото)

0 349
У Здолбунові відбудеться перша служба у відновленому храмі, що знищили комуністи
У Здолбунові відбудеться перша служба у відновленому храмі, що знищили комуністи

Кожен мешканець Здолбунова знає, що в п’ятдесятих роках комуністична влада зруйнувала церкву, що була розташована на майданчику поблизу сучасного Будинку культури цементників. Містом багато років ширилися чутки про різноманітні кари, які впали на голови безбожників, що руйнували храм, або їхніх дітей. Церква стала для міста символом знущань атеїстичної влади над почуттями віруючих.

Тому після проголошення незалежності України група патріотично налаштованих вірних УПЦ Київського Патріархату ініціювала спорудження каплички на місці зруйнованої церкви.

Такий вигляд церква мала у 30-х роках минулого століття
Такий вигляд церква мала у 30-х роках минулого століття

Дуже скоро з місця символічного Петропавлівська капличка стала справжньою церквою. А коли прихожан стало більше, виникла необхідність у побудові повноцінного храму. Важко споруджувалася церква, проте гарний проект з часом втілився в реальність.

І ось у суботу, 26 жовтня, вперше за десятиліття буде здійснено Службу Божу не в тісній капличці, а в повноцінному приміщенні церкви – громада і настоятель Свято – Петропавлівського храму отець Віталій зайдуть до храмового приміщення. Зараз завершуються найнеобхідніші будівельні роботи. Звісно, попереду ще багато праці, але переконані, що громада з усім справиться.

Тож запрошуємо мешканців міста о 10 годині в суботу, 26 жовтня, на Службу Божу до церкви, що стала символом відродженої віри в Бога, – громада і настоятель чекають вас у Свято – Петропавлівському храмі.

 

Коментарі
Завантажується...