У Здолбунові відбулась чергова сесія Здолбунівської районної ради

0 299

Злагоджено і конструктивно працювали депутати на засіданні 28 сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Олега Дацюка, яке відбулося 23 травня цього року, повідомляє zdolbrada.rv.ua.

.    В роботі сесії взяли участь 24 депутати районної ради, які обговорили та прийняли рішення по 45 питаннях порядку денного сесії.

        Вже традиційно депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, заслухали звіт про виконання районного бюджету за перший квартал 2018 року,    інформації про хід виконання районних програм, внесли зміни в ряд районних програм.

  З метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей,  депутатами прийняті  наступні  районні  програми: підтримки сімей, дітей та молоді на 2018-2022 роки, забезпечення молоді житлом на 2018 – 2023 роки,  підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівського району на 2018-2019 роки,  розвитку малого і середнього підприємництва у Здолбунівському районі на 2018 – 2020  роки.

    Обговорено ряд майнових питань, зокрема, про інвентаризацію об’єктів спільної власності  територіальних громад Здолбунівського району, про надання згоди на списання майстерні Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Здолбунівської районної ради Рівненської області, про надання згоди на прийняття у спільну власність  територіальних громад Здолбунівського району меморіального комплексу «Героям Гурбинської битви» з комунальної власності територіальної громади с.Будераж .         З вказаних питань депутатами прийнято відповідні рішення.

    В зв’язку з прийняттям законодавчих актів щодо реформування в галузі охорони здоров’я, депутатами одноголосно підтримані  рішення  про затвердження передавального акта комунального закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» до правонаступника комунального некомерційного підприємства «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» та про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги».

      Насамкінець депутати одноголосно прийняли звернення до Прем’єр – Міністра  України Гройсмана В.Б., Голови Верховної Ради України Парубія  А.В. та народних депутатів України щодо  запобігання  знищенню в Україні екстренної медичної допомоги, збільшення оплати праці працівникам системи екстренної медичної допомоги, збільшення медичної субвенції з Державного бюджету України на 2018 рік, та підтримали звернення Президента України та Верховної Ради України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

Коментарі
Завантажується...