У Здолбунові відбулась презентація технотрилера “Жорстоке небо”

0 248
В Здолбунові відбулась презентація технотрилера "Жорстоке небо"
В Здолбунові відбулась презентація технотрилера “Жорстоке небо”

У понеділок до Здолбунова знову завітав Макс Кідрук з презентацією свого нового технотрилера «Жорстоке небо». Цього разу зустріч відбулася в приміщенні музичної школи, до організації долучилися відділ культури та відділ освіти.

Щоправда, до відділу освіти і в самого Макса, і в прихильників його таланту виникло цілком справедливе запитання: чому так своєрідно підійшли до організації зустрічі, що привели на неї малят-шестикласників? Адже Макс фізик, у нього тексти, які навіть з суто технічної сторони дитячими не назвеш. Малята, які ще не вивчали фізики, – явно не його читачі. Тому групу дітей за погодженням з учителями відправили додому відразу – щоб не мучити ні їх, ні інших присутніх.

Зате зі слів учителів знаємо, що старшокласники, які до школи ходять з «Твердинею» і «Ботом», тихенько читаючи їх при нагоді, не мали інформації, де й коли відбуватиметься зустріч. Розуміємо, що відділу освіти простіше і звичніше дати розпорядження про обов’язкову присутність, не вказавши при цьому вікової категорії, ніж розмістити простенькі оголошення в школах, але це й є байдуже ставлення до своєї роботи. Адже в інших містах (і в Рівному, і в Острозі) Макс проводить презентації, навіть вхід на які платний, а для Здолбунова робить виняток. Проте ми не використовуємо вповні надані нам можливості.

Не менш дивною виглядала біганина дорослих бібліотекарів, долучених до заходу відділом культури. Можливо, тонкощі фізики і аеродинаміки їм і недоступні, але люди, які через специфіку професії мусять знати все про сучасну українську літературу, не можуть хоча б з професійного інтересу не знати про українського письменника, що вже став культовим і впевнено крокує до європейського визнання.

Що ж до самої презентації, то Макс був, як завжди, цікавим і несподіваним. Звісно, він не розкрив усіх сюжетних таємниць «Жорстокого неба», але в цьому й не було необхідності – хто захоче, книгу прочитає. Черга до автора за нею була чималенькою, автографсесія і фотографування зайняли хвилин двадцять. Щоб не переказувати все, про що говорив автор, пропонуємо переглянути буктрейлер до книги.

[youtube]8Ayk4_DamtE[/youtube]

Наразі Макс працює над книгою про українську політичну ситуацію на замовлення польських видавців. Ця книга буде видана лише  польською мовою. А ще працює над проектом, тематику якого поки що не розголошує.

Сподіваємось на наступні зустрічі з нашим улюбленим письменником-земляком, а всім, хто ще не читав його книги – захоплюючих годин наодинці з текстом.

 

Коментарі
Завантажується...