У Здолбунові відбулось різдвяне свято (фото)

0 185
У Здолбунові відбулось різдвяне свято
У Здолбунові відбулось різдвяне свято

У суботу в Здолбунівському районному будинку культури відбулось велелюдне різдвяне святкування. Цього року організатори вирішили, що представляти свої привітання будуть усі колективи закладу – від дитячих танцювальних до реперських. Результат, на нашу думку, неоднозначний, але підхід правильний. Адже всі заклади бюджетної сфери працюють для людей, тому й мають час від часу демонструвати свої таланти громаді.

Атмосферу свята створювали ведучі, вони ж і обдаровували учасників. Подарунки забезпечили спонсори, за сприяння підприємця Віктора Тишкуна. Особливо хочеться відзначити ансамбль бандуристів, тріо «Мірина», наші знамениті «Візерунки», танцювальний колектив під керівництвом Олени Галій, хоровий під керівництвом Галини Пахомової.

Чи не найбільш цікавим виявився виступ хору районного будинку культури, а саме виконання ними знаменитої «Коляди» Богдана-Ігоря Антонича, яка вперше прозвучала як музичний твір у 1989 році під час першого фестивалю «Червона рута» у виконанні Василя Жданкіна. Складний і текстово, і в музичному плані твір прозвучав у виконанні нашого колективу дуже гідно.

Пропонуємо вам невеликий фоторепортаж зі свята.

 

Коментарі
Завантажується...