У Здолбунові відбулося перше жеребкування розподілу ділянок для учасників АТО

0 211

1438846542У Здолбунівській міській раді відбулось жеребкування земельних ділянок, наданих бійцям, що брали і беруть участь у російсько-українській війні. У земельному масиві, розробленому земельними службами міськради, сорок дві ділянки, саме їх і було розподілено між присутніми. Розміщений цей масив з правого боку дороги на Здовбицю за залізничним мостом. Власне жеребкування визначало, кому яка ділянка дістанеться.

Були присутні родини загиблих бійців, які також отримали землю. Зокрема, це родини здолбунівчан  Василя Жука, Андрія Ярошенка, Віктора Микитюка, дерманця Андрія Бріка, глинянина Руслана Палічука.  Також отримала земельну ділянку родина Петра Єрошевича, який уже рік перебуває в полоні у окупантів. Родини Олексія Сапожнікова та Віктора Петренка отримали земельні ділянки в іншому місці, тому участі в жеребкуванні не брали.

Звісно, ця земля не забезпечила всіх потреб, оскільки наразі є більше двохсот заяв демобілізованих учасників бойових дій. Не всі вони мешканці міста, тому спершу будуть забезпечені інтереси здолбунівчан, а потім, при наявності вільних земельних ділянок, інших заявників.

Коментарі
Завантажується...