У Здолбунові відбувся турнір знавців історії, присвячений 100-річчю Незалежності Польщі

0 262

У суботу, 10 лютого 2018 року за підтримки Центру польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську на базі школи польської мови Товариства польської культури Здолбунівщини і гостинності, голови товариства Софії Михалевич, відбувся турнір знавців історії, присвячений 100-річчю Незалежності Польщі. Організатором турніру стала Марина Мазурок, учасниця цьогорічного Форуму молодих поляків, який відбувся у Івано-Франківську. Саме там вона представила проект проведення турніру і виграла кошти на його реалізацію.

Захід розпочався з виконання гімну двох держав – Українського і Польського. У турнірі взяли участь 4 команди, учасниками яких були учні польської школи при Товаристві полької культури та шкіл м.Здолбунова, де вивчають польську мову (ЗОШ №6, ЗОШ №5, Здолбунівська гімназія). Діти працювали командно, відповідаючи на тестові питання. Поки відповіді опрацьовувало журі, учасники турніру розважались та показували свої уміння – хтось грав на бандурі, хтось співав пісень, а хтось декламував вірші.
Переможці змагань були визначені у командному заліку та нагороджені дипломами і подарунками (див. фотозвіт). На завершення турніру, на учасників і гостей чекало частування національних страв Польщі – зупа помідорова, бігус та канапки, хоча для дітей найкращим пригощанням були солодощі)).

Коментарі
Завантажується...