У Здолбунові відбувся захід “Про майдан вустами провокатора”

0 284

В день пам`яті Небесної сотні в Здолбунівській районній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулась зустріч «Про майдан вустами Провокатора», повідомляє спільнота Національний Корпус Здолбунів.
Невимушена атмосфера заходу підштовхувала гостей спілкуватись відверто та про наболіле. Для того, щоб пригадати події, подивились стрічку “День Провокатора”, в якій пояснювалось звідки і пішов цей термін.
Учасник Революції Гідності, колишній боєць полку «АЗОВ» друг Маляр поділився тим, як все почалось… Почалось саме в нього. Від подій під Банковою в складі фанатського угрупування до подій на Сході в складі найбоєздатнішого полку АЗОВ. Від “провокатора” з ланцюгом в руках до добровольця, але вже з автоматом . Історія становлення людини тривалістю “війна”..
“Ми зуміли змінити владу… але не на ту, яку б хотілось. Тоді нами керувала Ідея! І лише одне питання, яке задавали собі : хто .. як не МИ?”, — зауважив друг Маляр.
Але не лише його розповідями обійшовся захід. Учасники ділились, згадували події 4-ної давності. Саме тоді все змінилось. Змінились і ми…

Коментарі
Завантажується...