У Здолбунові відбувся звітний концерт районного центру творчості дітей та юнацтва (фото)

0 235

Радість, гордість, сльози, сум … Чого лише не було на звітному концерті Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва! 16 травня у Будинку культури цементників вихованці різноманітних гуртків продемонстрували, чого вони досягли та чого вони варті.
Перш за все, керівники закладу підготували чудову виставку дитячих робіт декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва студій «Натхнення», «Чарівниця» та «Палітра». Усі бажаючі могли оцінити виставку ще до початку концерту або після його завершення.
З першої і до останньої хвилини цього заходу діти вражали всіх присутніх своїми чудовими номерами. Його відкрив дитячий зразковий оркестр народних інструментів «Самоцвіт» (кер. Олег Трофімчук) і одразу ж зачарував усіх глядачів неповторним звучанням українських народних інструментів та мелодійністю української музики.
Вихованка гуртка «Культура мови та спілкування (основи журналістики)» (кер. Ірина Денищук) Стецюк Вікторія зачитала власний вірш, присвячений трагічним подіям в Україні. Була оголошена хвилина мовчання в знак пам’яті усіх загиблих, яких втратила наша держава під час важливих історичних подій, що наразі відбуваються.
Приємні та красиві бальні танці можна було побачити у виконанні вихованців зразкового ансамблю спортивного бального танцю «Ритм» (кер. Наталія Буздиган, акомп. Надія Міщанчук) – кожний їхній виступ був справжнью родзинкою концерту. Той запал енергії, який вони випромінювали, не лишав байдужим жодного глядача у залі. Дівчатка із «Ритму-класік» порадували глядачів дуже душевними ніжними виступами. Інколи складалось таке враження, що перед тобою справжні балерини. Згодом учасники танцювальної студії «NoName» (кер. Вікторія Колбун) майстерно продемонстрували свою пластику та гнучкість у сучасних танцях в стилі хіп-хоп.
Оскільки Здолбунівський районний центр творчості дітей та юнацтва має велику кількість різних гуртків на будь-який смак, то самими лише танцями свято не обмежилося. У своїх піснях маленькі вихованці фольклорного гурту «Жайворонок» та зразкового ансамблю народної пісні «Пролісок» (кер. Марина Дацюк, акомп. Віктор Міськов) продемонстрували справжній патріотизм і любов до нашої країни. Українські народні костюми, віночки, вишиванки, наші рідні милозвучні пісні – це те, від чого раділо серце та всі були у захваті.
Згодом хоровий колектив «Елегія» (кер. Олена Ханас, акомп. Ірина Осіпова) порадував глядачів оригінальними піснями, чудовими голосами (зважаючи на різну вікову категорію дівчаток) та цікавими костюмами, а дівчата із літстудії «Зорецвіт» (кер. Юрій Бржечко) під гітарний супровід виконали романтичну композицію. На закінчення квартет зразкової студії естрадного співу «Юність» (кер. Валерій Стельмащук) виконав пісню, яка вкотре довела, що Україна – це сильна і особлива країна, це наша Європа!
Під час свята було помітно, що кожен керівник гуртків вкладає у вихованців усю свою душу, а дітки відповідно старалися зробити все можливе, аби довести, що їхній вчитель – найкращий. Тішить і те, що у нашому маленькому містечку є такі люди, які за будь-яких обставин можуть подарувати радість і щастя кожному!!!
На закінчення варто додати, що велика кількість вихованців у цьому році стали випускниками. Керівникам та дирекції ЦТДЮ дуже боляче і сумно прощатися з цими чудовим талановитими дітьми, адже за багато років спільної роботи як і вчителі, так і гуртківці, стали однією великою та дружною родиною.

Матеріал підготувала вихованка гуртка “Культура мови та спілкування (основи журналістики)”

Здолбунівського районного ЦТДЮ Анна Мартинюк

Коментарі
Завантажується...