У Здолбунові відключено телефонний зв'язок органам влади

У Здолбунові відключено телефонний зв’язок органам влади

У п’ятницю, 14 червня, люди, що намагалися зв’язатися з відділом культури чи відділом освіти за допомогою звичайного міського телефона, не могли цього зробити – телефони не відповідали. Як з’ясувалося, «блокадна» ситуація виникла через те, що «Укртелеком» відключив майже всі стаціонарні телефони адміністрації і її відділів через тримісячну заборгованість за послуги телефонного зв’язку. Такого в районі не було з кінця дев’яностих років – більше п’ятнадцяти років!

Ми спробували з’ясувати, як же влада «покращувачів» так кардинально покращила стан районного бюджету, що навіть на телефони не вистачає, і виявилося, що кошти бюджетом передбачені, вони є, але фінансове управління їх не проплачує. Пояснюється це тим, що є ліміт проплат через казначейство, а оскільки зараз величезне щоденне навантаження на бюджет через масові відпустки освітян (і це правда), то до телефонних платіжок не доходить черга. Це можна було б сприйняти за правду, але заборгованість тримісячна, а в березні і квітні освітяни у відпустки не ходять – що ж заважало вчасно платити, якщо стверджується, що гроші є?

Ганебна ситуація кричущих провалів здолбунівської влади явно не турбує голову адміністрації Віталія Шуля, який у неділю на завершальному етапі фестивалю культурно-дозвіллєвих комплексів навряд чи попросить пробачення у його учасників – якраз освітян і працівників культури – за своє безтолкове керівництво районом. Думаємо, що йому ще й дякуватимуть, як зовсім недавно депутати районної ради під час звіту – в тому числі й опозиційні. Цікаво, чи знає обласне керівництво про те, що робота державних установ Здолбунівщини частково заблокована? І якщо знає, то чи дочекаємося ми хоч якоїсь адекватної реакції на цю безгосподарність?

 • Микола

  Ніякої адекватної раекції ми не дочекаємось тому що ця влада неадекватна тому на наступних виборах добре думайте за кого голосувати і пільнуйте щоб небуло фальсифікацій.

 • Катя

  Ви реально “цікаві” люди. Може бути всяке, легко говорити, а ви б попрацювали. Буває всяке, проте це не привід так принижувати людину. Освітяни і культура… Ви б запитали наскільки вони вдячні Шулю і скільки він їм допомагає і як за кожного переживає, з яким би питанням хто б не звернувся. За що просити вибачення? Все відновлено, і хто нормальна людина та зрозуміла а не створила паніку. Чи можливо Ви, пані Ніколіна. краще керували районом. коли всіх на вулиці повиганяли людей і без роботи лишили, чи можливо район так процвітав разом з Вами, як з Шулем? Ви краще займіться чимось толковим чим маєте гнобити Людей. які в десятки раз кращі за Вас!!!!

  • Здолбунівський район та робота РДА за результатами 2012 року посіли передостаннє місце в області. Де процвітання? Покращувачі ви наші. Говорили і з освітянами і з культурою. Нажаль не всі їхні слова в сторону Шуля цензурні, тому публікувати їх тут не буду.

 • Петр

  Воістину, бачать колоду у чужому оці, а у власному скалки не помічають… Це про вас, добродії. Пишете казна-що, очевидно, від безсилля і власної неспрможності зробити щось добре для свого краю. Ну, до чого тут Шуль, і відключені у його «господарстві» телефони. Це, навпаки, свідчить про те, що всі працюють у рівних умовах: є борг — немає послуги. Ще б вашу «писанину» можна було б зрозуміти, якби йшлося про відключення телефонів у «гарячих» службах. Ось тоді б і «кидали камінь» у город місцевої влади про недопрацювання і т.д.  А те, що гроші використали на відпускні освітянам ( за вашими ж словами), а не на «ТЕЛЕФОННИЙ КОМФОРТ» — це тільки «плюс» Шулю і його команді.
  А взагалі, пані Ніколіна & компанія, ви б краще про свій авторитет дбали. Бо ж ще і досі не забули здолбунівчани вашої «окупації» головного кабінету на Грушевського, і керівництва райдержадміністрацією разом з «радниками» і порадниками. Господарник з вас, даруйте, як із чогось куля…
  Та й у політиці, громадській діяльності — банкрут. Нарешті, і «просвітянам» Рівненщини вистачило мужності та здорового глузду позбавити вас і цього керівного стільця…

 • Світлана Ніколіна

  Гарний метод – переведення стрілок з однієї теми на зовсім іншу))) Не буду оцінювати керівництво нинішньої адміністрації – воно відповідає загальній ситуації в країні. А щодо телефонів, то це таки проблема, як і взагалі нульовий стан місцевих бюджетів. Щодо вдячності освітян і працівників культури, то про це й говорити не варто – вся країна вдячна особисто Віктору Федоровичу за наше щасливе життя і процвітання. І про “Просвіту”: я залишаюся членом правління обласної організації, але пожиттєве нею керівництво, як це прийнято в Партії Регіонів, у мої плани явно не входило. Іван Васильович Вєтров – чудова кандидатура, і я переконана в нашій з ним співпраці. яка ніколи не припинялася ще з 2005 року. І краще коментувати по суті, бо ваші істерики говорять про вашу невпевненість у собі.
   

 • слава покращувачам

  “Ви б запитали наскільки вони вдячні Шулю і скільки він їм допомагає і як за кожного переживає, з яким би питанням хто б не звернувся”. 
   
  Ржу – не можу… клава зламається, щоб описати, наскільки вони йому вдячні.
  100 % він сяде. За все. За крани. За вікна. За землю. За “К..” Але про це потім. Незабаром…

 • Нічого доброго для району п.Шулі не зробили, що запрацювали підприємства, створені робочі місця і т.д. В районі деградує все, так як і в державі.Керують бездарні люди по принципу “сімейного клану”, Курілкув тому приклад!

 • ВладеК

  А от я вважаю, що і така посада голови і вся райдержадміністрація – абсолютно зайві структури, що лише відіграють роль статистів і реально мало що вирішують. Ну дещо для себе вирішують, звичайно. Мала би бути лише районна рада і виконком при ній, ну і бюджет повинен формуватися інакше. Все ж фактично лишилося по совєтському, лише деякі назви змінилися плюс дикий капіталізм. А Ніколіна була не найгіршою головою РДА, принаймні вникала в суть питань і вирішувала, що можна було. А можна було не багато.

X