У Здолбунові відключено телефонний зв’язок органам влади

0 247
У Здолбунові відключено телефонний зв'язок органам влади
У Здолбунові відключено телефонний зв’язок органам влади

У п’ятницю, 14 червня, люди, що намагалися зв’язатися з відділом культури чи відділом освіти за допомогою звичайного міського телефона, не могли цього зробити – телефони не відповідали. Як з’ясувалося, «блокадна» ситуація виникла через те, що «Укртелеком» відключив майже всі стаціонарні телефони адміністрації і її відділів через тримісячну заборгованість за послуги телефонного зв’язку. Такого в районі не було з кінця дев’яностих років – більше п’ятнадцяти років!

Ми спробували з’ясувати, як же влада «покращувачів» так кардинально покращила стан районного бюджету, що навіть на телефони не вистачає, і виявилося, що кошти бюджетом передбачені, вони є, але фінансове управління їх не проплачує. Пояснюється це тим, що є ліміт проплат через казначейство, а оскільки зараз величезне щоденне навантаження на бюджет через масові відпустки освітян (і це правда), то до телефонних платіжок не доходить черга. Це можна було б сприйняти за правду, але заборгованість тримісячна, а в березні і квітні освітяни у відпустки не ходять – що ж заважало вчасно платити, якщо стверджується, що гроші є?

Ганебна ситуація кричущих провалів здолбунівської влади явно не турбує голову адміністрації Віталія Шуля, який у неділю на завершальному етапі фестивалю культурно-дозвіллєвих комплексів навряд чи попросить пробачення у його учасників – якраз освітян і працівників культури – за своє безтолкове керівництво районом. Думаємо, що йому ще й дякуватимуть, як зовсім недавно депутати районної ради під час звіту – в тому числі й опозиційні. Цікаво, чи знає обласне керівництво про те, що робота державних установ Здолбунівщини частково заблокована? І якщо знає, то чи дочекаємося ми хоч якоїсь адекватної реакції на цю безгосподарність?

Коментарі
Завантажується...