У Здолбунові відсвяткували День незалежності Польщі (фото)

0 192
У Здолбунові відсвяткували День незалежності Польщі
У Здолбунові відсвяткували День незалежності Польщі

У неділю, 17 листопада, в приміщенні Здолбунівської музичної школи, Товариство польської культури Здолбунівщини спільно з Університетом третього віку та школою польської мови, яку очолює Барабара Дзюрковська відсвяткували День незалежності Польщі– головне національне польське свято, яке святкується щороку 11 листопада, в пам’ять відновлення Польщею незалежності в 1918 році.

У святкуванні взяли участь представники польської громади, Консули Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку Міхал Богдановіч та Марта Олесінська, заступник голови Здолбунівської державної районної адміністрації Олександр Федорук, голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук, секретар міської ради м.Здолбунів Валентина Капітула, начальник відділу культури та туризму Олена Мазепа та настоятель костелу св. Апостолів Петра і Павла в м. Здолбунів о. Андрій.

Офіційна частина заходу розпочалася з виконання гімнів двох держав – України і Польщі, а далі за традицією були проголошені вітання з нагоди свята.

У вітальному слові, яке звучало перед початком концертної програми, ще раз підтверджувалося, що Польща для України є дуже надійним стратегічним партнером, який підтримує прагнення нашої держави на шляху до євроінтеграції, що поляки і українці два дружні народи, в яких є багато спільного в майбутньому.

Далі гостей свята радував святковий концерт, в контексті якого всі присутні могли ознайомитися з історією польського народу на шляху до незалежності.

 

Коментарі
Завантажується...