У Здолбунові відзначили День будівельника

0 205

Традиційно, у другу неділю серпня, своє професійне свято – День будівельника відзначали працівники будівельної галузі.
08 серпня 2014 року в приміщенні Здолбунівського будинку культури цементників Публічне акціонерне товариство “Волинь-Цемент” провело урочистий захід з нагоди професійного свята.
В зв’язку з воєнними діями в країні та тим, що деякі працівники підприємства знаходяться в зоні АТО цьогорічне святкування було не помпезне та напрочуд патріотичне, тривало лише 40 хвилин. Урочистості розпочали з виконання державного гімну Україну. Далі генеральний директор підприємства Ігор Давидюк привітав всіх присутніх з професійним святом та зробив коротку довідку про здобутки підприємства.
В знак вдячності за стрімкий розвиток підприємства, проведення реконструкцій та модернізації, нарощування обсягів виробництва нагородив кращих із кращих працівників а книгами пошани, а тим, хто працює на ПАТ «Волинь-цемент» більше 20 років вручив посвідчення «Ветеран підприємства» та грошові премії. Решта присутніх у залі отримала вітання зі сцени у вигляді пісенних та танцювальних номерів.

Публічне акціонерне товариство “Волинь-Цемент” цього річ дійсно не витрачалося на масштабне святкування, натомість, керівництво спільно з працівниками допомогли нашим солдатам-землякам, які перебувають в зоні АТО. Так на батальйон ТО «Горинь» було придбано і передано тепловізор, рації, подовжувачі,10 наметів, засоби гігієни. А найближчим часом, якщо вдасться, в наших солдатів з’являться кевларові каски.

Від редакції сайту вітаємо всіх працівників будівельної галузі, зичимо їм щастя, достатку, благополуччя, а головне мирного неба. Нехай кожний новий об’єкт, зведений талановитими руками, додає вам почуття задоволення і гордості за будівельну справу.

Коментарі
Завантажується...