У Здолбунові вітали залізничників

0 178
У Здолбунові вітали залізничників
У Здолбунові вітали залізничників

День залізничника для Здолбунівщини— більше, ніж професійне свято. Здолбунів називають “містом залізничників” саме тому, що залізниця  і донині залишається ефективним транспортним сполученням і все це завдяки копіткій праці наших залізничників.
4 листопада залізничники відзначали своє професійне свято. З цієї нагоди в актовому залі  Локомотивного депо Здолбунів ВП ДТГО “Львівська залізниця” відбулися урочисті збори, на які зібралися залізничники, що докладають чимало зусиль для розбудови транспортної галузі.
Розпочалося свято з урочистої частини та нагородження працівників залізниці. Багато чудових слів, побажань пролунало для колективу Локомотивного депо.

З музичним дарунком  на свято завітали дует бандуристів “Барви” (керівник Валентина Крищук) та ансамбль бандуристів “Джерельце” (керівник Ольга Антонюк). Для вдячної публіки звучали пісні присвячені матерям, чоловікам, бійцям з АТО та ветеранам-залізничникам. Щирі посмішки на обличчях у глядачів викликав веселий твір “Кошеня”.

Бурхливими оплесками, побажаннями здоров’я, щастя, любові, мирного неба, на високому емоційному піднесенні завершився святковий концерт. Дівчатка-бандуристки отримали від представників залізниці солодкий подарунок та матеріальне заохочення.

Коментарі
Завантажується...