У Здолбунові вшанували героїв Крут

0 275
У Здолбунові вшанували героїв Крут
Фотографія з соціальної мережі “вконтакті”

29 січня Україна відзначала 95-річницю бою під Крутами. Це одночасно і трагічна, і героїчна сторінка нашої історії. Кількасот українських студентів протягом п’яти годин протистояли чотирьохтисячній армії більшовицьких окупантів. Молоді хлопці помирали за Україну, за нашу державність. Їх розстрілювали, а вони співали „Ще не вмерла Україна…”

У Здолбунові представники патріотичних партій та громадських організацій краю відзначили цю подію, організувавши смолоскипну ходу вулицями міста від монументу жертвам голодомору до пам’ятника Степану Бандері. Кілька десятків молодих хлопців і дівчат тримали в руках смолоскипи і вигукували патріотичні гасла, у яких славили Україну та віддавали шану героям Крут.

Перед початком ходи слово взяв голова фракції всеукраїнського об’єднання „Свобода” у Здолбунівській районній раді Олександр Бондарець. Завершувався захід мітингом біля пам’ятника Степану Бандері. Зокрема, перед присутніми виступив голова Здолбунівської районної ради „нашоукраїнець” Василь Тимощук.|
Більше фото очкуйте вже незаьаром на нашому сайті

Павло ДУТКО для zdolbuniv.com

 

Коментарі
Завантажується...