У Здолбунові встановлюють енергоощадне вуличне освітлення

У Здолбунові встановлюють енергоощадне вуличне освітлення. На даному фото можна помітити різницю у освітленні звичайних ліхтарів та світлодіодних, що знаходяться в кінці вулиці.

Близько двох тижнів тому у Здолбунові розпочали встановлювати енергоощадне вуличне освітлення. Наразі на відрізку вулиці Шкільної від світлофору на острозькій трасі і до перехрестя з бульваром Лесі Українки вже замінені та підключені всі освітлювальні прилади. Виконуються роботи за міський кошт і цим відрізком введення такого потрібного енергоощадного вуличного освітлення не завершиться: вже найближчим часом такі ж лампи будуть встановлені по Шкільній від перехрестя Паркова – Шевченка до вулиці 8 березня. У енергоощадних ліхтарях вуличного освітлення використовуються не звичайні, і навіть не довговічні та економні лампи, а світлодіодні, які попри високу ціну мають низку переваг: перш за все, світлодіодні світильники справді енергоощадні – економія електроенергії при їх використанні становить від 40% до 70%. Окрім цього вуличні світлодіодні світильники мають цілий ряд переваг, серед яких висока світловіддача, безшумність під час роботи, відсутність стробоскопічного ефекту і вібрації, широкий діапазон робочих температур і живлячих напруг, стабільність сили світла у всьому діапазоні живлячих напруг, миттєве включення навіть при максимально негативних температурах, термін служби більше 20 років. Також ще однією особливістю такого освітлення є те, що на нього не злітатимуться комахи, адже світлодіодні лампи не мають інфрачервоного та ультрафіолетового спектрів випромінювання.

 

 • Користувач

  От за це респект величезний! Доки одні громадські діячі язиком тріпають друг роблять.

  • Коля

   Користувач, кому респект??? за що?? уточни будь ласка. По твоїм словам респект якимсь діячам які щось роблять, це ти про кого? ясно в статті написано що це робить міскрада за міські гроші. Як же ж мені не подобаються такі АНОНІМИ, які пишуть всяку фігню, (називаючи це своєю точкою зору, і думаючи що вони праві) мені тільки смішно з таких коментів.

 • Користувач

  Респект міській владі (не партії регіонів), зокрема Ольшевському що щось робить не зважаючи на критиканів. Дивно, що здолбунівсіті про це не пише, це ж тема їхня? Вони ж там хотіли поставити ліхтарі за міський кошт від свого імені? Чого мовчать?

 • Так. Шановні, я все розумію, але попрошу не розводити тут безглузду дискусію і не провокувати один одного. Наш сайт не є прихильником словесних баталій, якщо є що сказати по темі – завжди раді. Якщо хтось хоче з кимось з’ясовувати стосунки, то робіть це десь в іншому місці. Наперед вдячний.

X