У Здолбунові втопився 16-річний юнак

У Здолбунові втопився 16-річний юнак

8 липня у місті Здолбунів під час купання в озері втопився 16 – річний юнак, житель міста Рівного. Хлопець приїхав погостювати до бабусі. Близько 16:00 він із товаришами вирішив покупатись у місцевому озері. Під час чергового пірнання юнак не виплив, товариші кинулись на допомогу.

За кілька хвилин його витягнули із водойми, але на жаль хлопець вже був мертвим. Наразі всі обставини трагедії встановлюються. Зважаючи на збільшення кількості загиблих на водних об’єктах під час відпочинку, Державна служба з надзвичайних ситуацій Рівненщини вкотре закликає громад дотримуватися правил поведінки під час перебування на воді. Пам’ятайте, недбале ставлення до власної безпеки може призвести до трагічних наслідків.

Джерело rivne1.tv

 • В українській мові дієслова, крім усього іншого, класифікуються за станом. Розрізняють активний стан, коли підмет повідомлення є суб’єктом дії: воїни атакують, та пасивний, коли підмет є об’єктом дії: фортеця руйнується, фортеця зруйнована.
  Отож, чи вловлюєте Ви різницю між дієсловами «втопитися» і «потонути» ?
  З Вашої статті виходить, що хлопець прийшов з друзями на озеро з прихованим наміром звести рахунки з життям (навряд чи друзі пустили би його у воду, якби він мав явні суїцидальні нахили).
  І цей намір йому вдалося здійснити.
  А тепер поясніть, звідки Ви знали про морально-психологічний стан хлопця ?
  І, якщо знали, то чому не нічого не зробили, щоби відвернути трагедію ?

 • До речі, якщо Ви прибрали сторінку “Запитай у мера”,
  то приберіть і банер, що веде на неї.

  А то, коли видає 404, починаєш думати, що він Вас відшив.

X