У Здолбунові визначили потенційні місця для площі та пам’ятника Героям Майдану

0 225
У Здолбунові визначили потенційні місця для площі та пам'ятника Героям Майдану
У Здолбунові визначили потенційні місця для площі та пам’ятника Героям Майдану

Як вже повідомлялося на нашому сайті Здолбунівська міська рада за ініціативою районної організації ВО «Батьківщина» планує облаштування площі Героїв Майдану в місті Здолбунові з подальшим встановленням пам’ятного знаку «Героям Майдану» або «Небесній Сотні».

Сьогодні в Здолбунівській міській раді відбулося засідання комісії з найменувань та пам’ятних знаків в м.Здолбунові, де і було обговорено дане питання.

В ході обговорення було розглянуто багато пропозицій щодо вибору площі Героїв Майдану, де б і міг бути встановлений пам’ятний знак «Небесній Сотні»:

– Вул.Фабрична, (навпроти Греко-католицького храму св.Апостолів Петра і Павла);

– вул. Базарна (площа, де розташований флагшток, де було піднято перший в державний прапор)

– вул. Лесі Українки ( за територією кафе «Казка)

– в міському сквері, на місці, де колись стояв пам’ятник Леніну;

– вул.Грушевського (навпроти Будинку культури цементників, біля дошки пошани)

Слушні пропозиції лунали від усіх запрошених на засідання комісії, але найбільш схвальними були пропозиції депутата Здолбунівської районної ради Олега Дацюка, яка була доповнена запрошеними щодо облаштування площі Героїв Майдану навпроти Будинку культури цементників з реконструкцією дошки пошани на Стеллу чи барельєф в пам’ять «Небесної сотні» та депутата Здолбунівської міської ради Олега Тишенка щодо облаштування площі біля приміщення Здолбунівської райдержадміністрації та встановлення на ній пам’ятного знаку «Небесній сотні», який би нагадував чиновникам і застерігав їх від подій, які відбулися в державі внаслідок дій влади.

За обидві пропозиції члени комісії проголосували одноголосно та вирішили винести їх на розгляд комісій Здолбунівської міської ради з подальшим затвердженням на сесії.

В ході довгих обговорень виникла ще одна пропозиція про висадження дерев та облаштування алеї «Небесної сотні». Щоправда місце під неї комісія так і не узгодила, оскільки лунало багато пропозицій, а спільного рішення так не було. Тому вирішили винести цю пропозицію на обговорення комісій Здолбунівської міської ради та запитати думку людей.

Нагадуємо, що на ваші пропозиції щодо місця облаштування Алеї «Небесної сотні» чекають за адресою: Здолбунівська міська рада, м.Здолбунів, вул.Приходька,1,( секретар ради Капітула В.В., тел. 2-45-47).

Також пропонуємо взяти участь в нашому опитуванні:

[poll id=”19″]
Коментарі
Завантажується...