У Здолбунові яскраво відзначили День міста (фото)

0 233

14291689_1644647522514941_7557984741422410380_nПро черговий день міста говорити можна багато. Але все ж таки краще було бути на святкуванні і все бачити самому. Адже передати словами атмосферу свята складно, це речі нематеріальні. Здолбунівчани можуть бути задоволеними, що в міській раді є незмінний організатор свят, секретар Валентина Капітула. Саме вона щороку до деталей продумує всю програму, саме вона задіює всіх працівників міської ради до організації свята, саме вона вміє зробити так, щоб кожен, хто прийшов у гідропарк, знайшов собі заняття до душі. Люди дивились концерт, вболівали за команди «Майстер-шефа», брали участь у спортивних змаганнях і були там активними вболівальниками. А скільки було розваг для дітей! Особливо колоритно виглядали вершниці, які на своїх кониках катали всіх охочих, та й просто прикрашали собою свято.

img_5803Головною темою був збір коштів для пам’ятника «Небесній сотні». Бо якщо наші герої загинули за нас усіх, то й до пам’ятника маємо долучитися всі разом.

screenshot_4Треба сказати, що сотник «Здолбунівської самооборони» Юрій Пшеничний у соціальній мережі Фейсбук різко негативно висловився проти бучного, на його думку, свята, бо вважає його взагалі не на часі, а ще й у релігійне свято. Звичайно, кожен має право на свою думку, проте не всі здолбунівчани православні – та й офіційної релігії в країні немає. Хоча тут, мабуть, грає роль і те, що пан Юрій прихожанин Московського Патріархату, а там релігійність зводиться до аскетизму і суворої стриманості в усьому. Хочеться порекомендувати пану Юрію мандрівку до Острозького замку, де на представлених у експозиції давніх волинських іконах посміхаються червонощокі радісні святі, та й сам Ісус також не журиться. Українці вміли жартувати і веселитись і в скрутні часи, і під час війни, і церква (справжня – українська) їм у цьому сприяла.

І найголовніше – саме під час таких свят люди зустрічаються, спілкуються, обговорюють міські новини, відчувають себе єдиною спільнотою здолбунівчан. А щодо війни, то демобілізовані бійці з родинами траплялися на кожному кроці – вони були разом з тими, кого захищали від ворога. Були разом з містом, яке люблять і цінують.

Зі святом, дорогі земляки!

Коментарі
Завантажується...