У Здолбунові закликають відзначати день перемоги з матюками і наркотиками

У Здолбунові закликають відзначати день перемоги з матюками і наркотиками

Цьогорічне святкування закінчення другої світової війни припадає на провідний після великодній тиждень, коли українці поминають померлих, моляться за спокій їхніх душ і просять у Бога милості до живих. Здавалось би, це найкраща можливість 9 травня провести так, як це робиться в європейських країнах, перевівши формат відзначення з помпезної парадності до пам’яті про кожного, чиє життя забрала війна. На жаль, такий підхід чужий українській владі.

Проте ще далі пішли спонсори з Російського культурного центру і з Товариства Червоного Хреста, запропонувавши молоді 9 травня провести URBAN ХВИЛЮ – як зазначено в афішах, «молодіжний фестиваль, присвячений до Дня Перемоги». Участь у цьому заході братиме багато молодіжних колективів з різних міст, і саме по собі його проведення могло б бути цікавим, якби не відеоролик, який відразу просвітив нас усіх щодо того, як саме має проводити свята сучасна молодь – з точки зору організаторів. Виявляється, нецензурна лексика і відверта пропаганда вживання наркотиків у хворих чи цинічних мізках організаторів якось співвідносяться з вшануванням пам’яті загиблих у війні! Можливо, для іноземних спецслужб, якими й керується принаймні одна з організацій – організаторів фестивалю, така позиція і є найбільш бажаною: через матюки і наркотичний туман перетворити молоде покоління в покірну й бездумну біомасу для чужої держави. Проте проведення таких «фестивалів» шкодить розвитку справжнього молодіжного фестивального руху в Україні, який за останні десять років набув серйозного розвитку. А головне – наші діти відверто нищаться як покоління через пропаганду неприпустимих з точки зору моралі і заборонених з точки зору закону речей.

Рівненське обласне об’єднання Всеукраїнського Товариства «Просвіта» ім..Тараса Шевченка звертається до Здолбунівської районної ради, Здолбунівської міської ради, відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації, Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області з вимогою негайно заборонити проведення вказаного фестивалю 9 травня в місті Здолбунові і дати правову оцінку діяльності організацій, причетних до спроби втягування дітей у протиправну діяльність.

(Дана заява відправлена відповідним організаціям, зразки афіші і відеоролика додані)

 

 

 • Василь

  Шановні автори! Друга світова війна закінчилася не у травні 1945 року, а у червні після капітуляція Японії. Коли ви подібних речей не знаєте , то чого лізете у ЗМІ? А ваші домисли про матюки та пияцтво теж притягнуто за вуха. Відчувається, що існуєте ви на кошти ЦРУ. Чи може ні, панове націоналісти?

  • Так, наші кишені набиті ЦРУ-шними доларами і гамбургерами з колою. А ще нам дають наколоті апельсини. Приєднуйтесь – поділимось.

   • Василь

    Так все таки, юначе, коли закінчилась друга світова? Невже ти не помітив, що саме це є головним у питанні? Мовчиш… Вчи матчастину, дитина!

    • Уважний ви наш, я відповідав на питання “чого лізете у ЗМІ” та на подальший текст. Автором цього матеріалу я не є. Цей матеріал зроблений ВУТ “Просвіта” і розміщений в нас на сайті. Якщо знайшов, карапузе, одне слово до якого можна причепитись – вітаю. Зауваження по суті матеріалу є? Бо офтоп я надалі буду видаляти.

 • Оля Ферар

  повністю підтримую автора статті. Закінчилась війна чи 9 чи 10 чи хоть коли ще але цей день для ветеранів і для нас усіх є відмічений днем святкування перемоги. А виходить у нашому місті концерт з музикою яка навіть не є нейтральною, а взагалі несе не найкращий зміст до молоді. я розумію що є прихильники такої музики, але чому саме 9? Чому старі і малі які згубили на війні своїх рідних чи близьких мають слухати пісні про наркотики і жахливий зміст життя ненормальної молоді? чому пішовши гулять в святковий день з дитиною я маю слухати матюки з колонок? Вибачте та це перебір. Вважаю такі концерти мають проводитись відокремлено від загального суспільства.Кому подобаєтся той хай десь там в якомусь клубі чи лісі йде і слухає. А не ветеран який через трупи до нас ніс перемогу, піде слухати оте читання. Суспільство ми деградуємо.

  • BLITZ

   Повністю Вас підтримую!
   Останнім часом стає помітно,щоб молодь забула про цей день,забули історію, але ті в кого на війні зникли безвісті,загинули або пройшли війну будуть памятати ці страшні події нашої історії.

 • Pashok

  Я проти фестивалю! 9 травня це по-перше память про загблих на війні і ми повинні вшановувати цей день по іншому.А не влаштовувати реп фестивалі і т.п.

 • Pashok

  Доречі відеоролик не грузить чомусь.

  • BLITZ

   воно таке ж убоге як і цей фестиваль :-)

 • Василь

  Хлопче! Якщо ти не є автором цього матеріалу, то чого відповідаєш! З іншого боку ви що, друкуєте будь-яку дурниці, яку вам підсовують? Хоча, я вже зрозумів з кого складається “Просвіта”… З безграмотних політизованих осіб, які присвоіли собі право вчити інших. Слава Просвіті!

 • Сергій Кондрачук

  Шановному Василю, який пише, що ІІ С.В. закінчилася у червні.
  Друга Світова війна закінчилася 2 вересня 1945 року капітуляцією Японської Квантунської армії. Саме в цей день на борту американського лінійного корабля «Міссурі» японська делегація підписала Акт про беззастережну капітуляцію і ІІ с.в. закінчилася. То при чім тут червень??? А тепер прочитайте те, що ви написали, особливо про “вчити інших”, про “Вчи матчастину, дитина!”. Вам не смішно??? 

 • Видалене відео перезалито на наш канал. Тепер воно доступне.

  • Юнат

   А для чого? Якщо хтось ступив, а потім передумав, то популяризуючи це від свого імені, тепер ви займаєтесь поширенням матюків і чого ви там ще писали. Попереджати негатив-то правильно, а популяризувати сенсу не бачу

   • Тут є нюанс що мені вже писали люди “де те відео? як можна судити про нього, якщо його не існує взагалі”. от для цього ми і виклали відео на наш канал. Тут не питання у поширенні його нами – ми це робимо задля надання повної картини. І наголошую на тому, що вина хлопців тут мінімальна. тут вина організаторів, які не перешкоджали поширенню цього відео і навіть репостили слова з нього у себе в групі вконтакті. (скріншоти теж є збережені).

 • Skofka

  Відеорлик був відзнятий суто для своїх, а Ви самі роздули його в неправильному напрямку! Я не рахую нашою виною те що майже кожен хто виступив зі своє скаргою на відео не зрозумів його реальної суті! Реп_Фестиваль мав відбуватись після концерту до дня перемоги, на початку відео було попередження про ненормативну лексику, а отже ні ми учасникі відеозапрошення, ні організатори фесту не несли ніякої відповідальності за даний на вашу думку некультурний злочин! Суть відоса була запросити як омога більше людей на двіжняк, щоб вони отримали задоволення в цей день, як отримали його колись коли перемогли війну! А слова типу : Колпак, Дим, Буль, Хапка були використані лише як фішкою для більшої цікавості відео в окремому колі людей! Всі ті кому так неприємно слухати реп з матами, реп про те що назвали “Пропогандою” мали змогу натиснути на хрестик і не продовжувать перегляд цього відео, а отже був вибір для кожного хто наткнувся на відеоролик від Нас! Відеоролик був в мережі вже пару тижнів, і те що ви написали пару заяв на нього нічого не змінить і не змінило б! МИР Здолбіку, Мир всім своїм, а Вам шановні організатори цього лайна  роздутого проти тру_Репа теж Мир, адже нема юажання на ще одну безтолкову заяву!

  • Скофка, заяву наразі ще ніхто і нікуди не надіслав, оскільки сьогодні з вами вели перемовини. Викинь свою агресію кудись подалі, бо тільки гірше буде. Слова “від мусарів ховаємо хапку ми знову” це кримінал, і до дня перемоги, як би хто до нього не ставився, не має відношення жодного. Фронтовики не “хапали” і не для того помирали “шоб ви тепер читали”. не віриш – спитай у тих хто ще живий оцінку вашої творчості. Маєте намір робити тусу – робіть, я тільки за, сам такий колись був, але не прив’язуйте це до дат, коли загинули мільйони українців. Маєш бажання фронотовиків згадати – іди в церкву чи дома пом’яни, а ваша читка про “хапки” і “йоб..ий мостік”, який буде вібрувати залиш на інші дати. Ок?

   • Skofka

    Від мусарів це від кого? Чи ти так називаєш працівників з правоохоронних органів? Наскільки я знаю двіжуха Урбан Хвилі проводиметься біля ДКЦ так? В словах: Гідрік, 19-00 бути Обов*язково! Ти при який двіж подумав? і Урбан звиля на скільки я знаю на 16-00 в словах: Гідрік сьома нуль-нуль! тут знову не сходиться!
    Вибач але якось ви все не так зрозуміли і прив*язали наше відео до вашої непоняткі! Не харашо!!!

    • Я знаю прекрасно як хто називає працівників правоохоронних органів, не треба демагогії. Відео робилось до того, як було вказано час та місце його проведення. Ви самі про це писали у групі (скріни є, тільки я не хочу їх піднімати). не роби собі і іншим проблем. Визнай шо натворили і все. По адекватному проханню я видалив відео, сьогодні все було домовлено з вами,нащо ти зараз далі мусолиш цю тему і кого ти тут за дурників вважаєш?

     З повагою і сподіваннями на порозуміннями всіх сторін.

     • Skofka

      Так ти нарешті поясниш що особисто ми натворили? Але дякую непотрібні пояснення я впринципі догадаюусь! Отже ти не тримай зла на нас за те що ми тебе прохали накуриться на 9 Травня, але й ти зрозумій що якби особисто ті хто це все роздув сказали “що якщо Ви знімете відео де будете матюкатись, пропогандувать то ми начнемо срач , будемо писаться заяви і говорить які ви сволочі і як ви не любите наших ветеранів” ми б звичайно не знімали такого відео! А за оскарблєніє в тому шо ми сволочі і такі неповажні до Ветеранів треба відповідать!

  • оля

   прокуряним мізкам-поваги не вставиш. невже іншого дня для вашой хвилі нема? щоб ти в 17 людей за майбутнє  країни вбивав.щоб не дай боже рідню стерли з землі вороги,то ти б скотино стояв би і радів як твої діти в твою честь мати гнуть на сцені? хвора молодь. Куди батькі ваші дивлятся? ідіотизм.

   • Skofka

    Оля звичайно не вставиш, але я звичайно вибачаюсь, але сам не вживаю наркотичних засобів, і повторююсь слова вживані по цій брудній темі були лише для цікавості відео для Окремого кола людей! А ви робите з Нас наркоманов!.Не харашо!

    • оля

     слова ваших пісень самі роблять з вас наркоманів.перенесіть концерт на 10. хоча б заради поваги до останніх ветеранів. Я все розумію-музика,крутість,і  все таке. та цією датою-ви більше негативу отримаєте і недобрих відгуків. І на себе точно не поваги. Стань і заспівай для бабусі з дідусем своїх пісень і пісень своїх друзів. Як довго вони витримають. І ти скажеш-ай ви нічого не розумієте…так воно і є..то чому концерт робити в день присвячений цим стареньким людям?

     • Skofka

      По переше до дати проведення Урбан Хвилі ми немали ніякою причепності! Я не вирішував Хвилю проводить саме в цей день! А лише те що ми згадуємо цю дату відразу наркомани, некультурщина, безповажні! Ну робіть з любого виноватого лише щоб заставить всіх читаючий цей брєд побачить те як Ви любите ветеранів. І те що випишете що ми не поважаємо ветеранів і так далі Ви тут повністтю не праві..за такі гучні слова треба відповідать, що ми су*а такі сволочі що неповажаєм тих заради кого  я ту маю змогу з вами сраться, читать реп, любить свою сім*ю, свою дівчину! В цьому ви ніяк не переконаєте мене що я не правий! Якщо на те пішло уже так хоча і з матами але навіть в цьому на вашу думку піпец не культурному запрошеню я все ж такі про них згадав і якщо ви рахуєте що то були тільки пусті слова ви знову помиляєтесь! “Низький поклін, Ветеранам велика Подяка бо я би не читав(Реп) якби фашикам не дали Пізд*кі!”

   • BLITZ

    Оля,ну не розуміють люди того що це за дата,їм це не пояснити, бо вони плювали на память,на память про загиблих,на тих хто воював за нас.
    Для них це не День Перемоги,не день скорботи,а звичайний вихідний шоб напиться “в дрова” такім чином вшанувати память.
     
    Хочете робить свою урбан хвилю,робіть в Шайбі,в 77,а не там де будуть люди похилого віку (діти війни), малеча.Чому ви їх навчаєте своїм репом?Невже люди які хочуть погуляти з дітьми повинні закривати вуха своїм дітям щоб вони не слухали цей “словесний понос”?
     
    Ярослав,віднесіть цю заяву туди куди потрібно.Зупиніть цей срачь.

    • Та я ж і не робив ту заяву, а тому відносити її теж не можу. З організаторами (молоддю, а не Ботарьовим) сьогодні вранці була розмова. Люди адекватні, не дурні і молоді, зробили помилку і це визнають. Заява їм справді не потрібна і може наробити біди, тому рівненська просвіта, за моєю інформацією, її подавати не буде. А фестиваль, якщо він відбудеться, буде нами проконтрольований від першої до останньої хвилини.

     • BLITZ

      Ну будемо бачити що вийде.

    • eMgKa

     “Дорогі міліціянти там хлопці матюкаються на 9-те Травня, накажіть їх! Вони мене закликають вживати наркотики! Можна??” Ви що зовсім з*їхали зглузду? Це напевно так виглядало б! І цим всім срачьом чого хочете добиться? Чи ви думаєте ніхто не буде проводить той день так як йому захочеться? Чи тільки після нашого заклинання “Абракадабара” всі начнуть робить те чого не стояло!?

    • Skofka

     “Дорогі міліціянти там хлопці матюкаються на 9-те Травня, накажіть їх! Вони мене закликають вживати наркотики! Можна??” Ви що зовсім з*їхали зглузду? Це напевно так виглядало б! І цим всім срачьом чого хочете добиться? Чи ви думаєте ніхто не буде проводить той день так як йому захочеться? Чи тільки після нашого заклинання “Абракадабара” всі начнуть робить те чого не стояло!?

     • Oleg

      Крутий чувак, який буде всіх “рішать” за те, що йому зробили “не харашо” від двох ніків почав коментарі тулить… Хлопче, навчися для початку спілкуватися на нормальному рівні. 

 • eMgKa

  Добрий день, шановне ПАНство!!!Мені стало смішно після прочитання самого заголовкудо статті, де молоді хлопці закликають вживатинаркотики і матюкатись))Вкажіть мені будь ласка, на якійсекунді на відео, де вони говорять (зачитують), по Вашомузакликають мене вколотись, нанюхатись, накуритись і прийти на фестиваль зі словами “Бл**ь”, “С*ка”, “Пі***ц”???Мені дісно прикро за Вас, сидячи в і-неті, бити себе в груди,кричати який я патріот.А на справді проведе цей день (9 травня) з сигаркою в зубах і пити пиво чи горілку в міському гідропарку чи якомусь “гадюшнику” нашого красивого міста.Вживати наркотики і матюкатись це діло, як то кажуть не хитре і кожен вибирає собі свій шлях. Якщо я зараз зніму відео на якому я казатиму що давайте всі випригнемо у вінко наших багато поверхівок, то що всі це зроблять?- я гадію, навіть більш того я впевнений що НІ, ніхто цього робити не буде, тому що у всіх є здоровий розум.Так все ж таки до чого я веду, що краще: все ж таки краще закрити цей фест і звалити все на теперишню молодь і казати яка вона паршива і ми ніц нічого не можемозробити але ми дуже хочемо, чи просто його провести і дати виступити молодим хлопцям???Чи може вам просто переслали певні гроші в підтримку цього фесту і ви їх пустили на дівок своїх, а їм відпишите що всі гроші пішли на організацію але НСФем все запороло?))Я гадаю що це справа кожного особиста, на рахунок вживання наркотиків, матюків і кидання зіг на секторі. П.С. звертаюсь до тебе мій улюблений інтернет крутий чувак який знає де ставити коми краще чим моя перша вчителька, з граматикой все все запущенно))

  • Довго відповідати не буду, бо видалив уже відео, а сам файл не в мене.

   Скажу коротко:

   1. Те, хто і як проведе 9 травня це його проблема.
   2. Можете знімати будь-яке відео. Якщо ж це відео буде репоститись офіційною групою фестивалю – тоді ви справді підпадаєте під кримінал закликаючи інших до суїциду. Хоча назване вами (гіпотетично зняте) відео було б забороненим для розміщення на всіх відеохостингах. Але це вже інша тема.
   3. Щодо грошей які нам перепали: так, “русскій культурний центр” заплатив Просвіті та нашому сайту за те, що б ми, як кляті націоналісти, заборонили цей фест.
   4. Останнє: ваше “П.С.” не зрозумів. Це ви кому писали?
 • Yosyp

  Чисто Здолбунівська дискусія -багато, гостро, ні про що-аби засвітитись
  Хто хоче-святкує одну з дат останньої свтової війни Хто обирає фестиваль-хорошого відпочинку .Совкових комісарів різного толку-геть

 • Skofka

  Ви роздули велику купу гавна, але ніяк неможете обгрунтувати своє рішення! Спираєтесь на мати (Що дозволені нажаль в нашій державі) та на “Пропоганду” якою тут і не пахне! Яку ви самі собі придумали…

  • Ти таки визначся з якого ніку писати:)

   • Skofka

    EMGKA нік мого друга, він чомусь неможе залишати коментарі пише : Подвійний коментар тд й тп!

    • Skofka

     Напевно Ваш не прокуряний мізг подумав те що  я сам створюю акаунти для більших опласків щодо моєї сторони то це не так!

     • Якщо ваш друг пише з одного і того ж айпі (а це так, я вже провірив) то так і має бути. Це захист. Інші випадки недодавання коментаря виключені.

 • Шелдон

  Ну, як ви один будете, до такого закликати, то, мабуть, ніхто і не випригне, а, якщо. до цього почнуть всі масово закликати і якщо додати, що це дуже модно, то пригати точно будуть
  Веду до того, якщо пропагувати і показувати, що це добре, то рано чи пізно це дасть результат. Мені здається, що людей на захід можна було зацікавити іншими методами. Наприклад, зробити якусь патріотичну начитку, про героїзм чи щось таке… 

  • Skofka

   Патріотична начинка планувалась на сам виступ! Але в зв*язку з цими всіма обставинами будете хавать в сухомятку! Та все я не прийшов сюди сраться, а прсото висловить свою думку, ямені прикро тільки одне: Що Ви такогої думки про Нас що Ми поганої думки про Ветеранів що є не так!

   • Шелдон

    Я роблю висновок з того, що я прочитав. Не думаю, що ви поганої думки про ветеранів, але треба якось думати про відповідальність за те, що ви робите) такий захід було б краще організувати на день молоді чи якийсь подібний день =)
    Особисто я на фестиваль не прийду, тому в “хавать в сухомятку” будуть інші. 

    • Skofka

     Просто ви робите висновки, але ніяк небачите моїх слів, де я не вперше повторюю що ні я ні один учасник на відеоролику не назначав фестиваль на 9-те Травня!

     • Шелдон

      То чому тоді організатори вибачаються, якщо то не має відношення до фестивалю?

 • Шелдон

  ” і повторююсь слова вживані по цій брудній темі були лише для цікавості відео для Окремого кола людей”…..мені цікаво, що то за окреме привілейоване коло людей, яких б ви хотіли зацікавити, це явно не ветерани…
  чи, можливо, це окреме коло людей ваші спонсори, які побажали, щоб був такий текст!
  Авторам матеріалу респект. Уточню, що 9 травня завершилися Велика Вітчизняна Війна.
   

  • Skofka

   Я порахую правильним не надавати вам інформацію щодо якого саме кола людей були присвячені ті слова!

   • Шелдон

    Ахах…ну, логічно-логічно =) ніхто і не сумнівався =) 

 • Скофка, тут ніхто відповідати перед тобою ні за що не буде. Та й те, що ви сволочі ніхто не говорив, а щодо ветеранів тут у кожного своя думка. Я говорив за те, що ти і інші МС вели пряму пропаганду наркотиків. І з цим погодилось 90% читачів. А те, що ви з одного компа намагаєтесь строчити коменти від різних ніків то вже ваша проблема. І Скофка, не змушуй мене поновити відео яке нараз є тільки в нашої редакції. Бо добре від того нікому не буде, вам – точно. Зла вам ніхто не хоче.Всі наші претензії наразі до організаторів, якими ви не є. 

  • А ще, Скофка, переставай сам себе плюсувати і мінусувати інших, бо твій айпі 37.53.154.224 вже в мене пів адмінки забив:)

   • Skofka

    Але ти не збагнув те що самого себе тут плюсувать ніяк не виходь! Спробуй сам…А ЕМЖЕКА це справді мій друг який попросив мене відправить сообщєніє в зв*язку з неполадками вашого сайта! Напевно і я б в це не вірив бо дуже все співпало не в мою сторону але це справді так!

    • Можна) І то легко, я ж цю систему робив) Я бачу всі повідомлення відхилені системою, але не допускаються вони до публікації по кількох критеріях. 1 – написані з одного компа (кукіс і кеш первіряються). 2. написані з одного айпі (провіряється діапазон айпі). 3 – написані на один мейл (тут все зрозуміло). Наскільки я розумію з логів то писалися вони з одного компа.

 • Ігор

  Ми щиро вибачаємось, за це відео, яке пройшло по всьому інтернеті…
  ось, що нас спонукнуло таке написати http://www.rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=035636
  Сьогодні ми спілкувались з владою, перед якою ми попросили вибачення, нам дали змогу на проведення фестивалю в міському гідропарку о 16-00, 9 травня…
  Міський голова нас зрозумів та підтримав, дав шанс провести цей фестиваль.
  Весь конфлікт, щодо відео, намою думку вичерпано, сьогодні вранці я особисто спілкувався з автором цієї статті(Вони нашу помилку зрозуміли, пояснили в чому і саме чому ми не праві…До нас претензій нема. Ми вдячні людям, які нас зрозуміли…
  Отже для тих хто бажав прийти:
  Міський гідропарк о 16-00…
  Для тих хто не бажав:
  Вибачте за не зручність, наступного разу ми все в рахуємо…
  Просимо пробачення за все, що не так!!!
  На фестивалі не буде ніякої пропаганди, окрім пропаганди ” Здорового способу життя та розвитку хіп-хоп культури”

 • також для тих, кому цікаво, пояснюю як працює система наших коментарів вбудована на сайт. Існує 5 форм для заповнення користувачем. 4 із них видимі для користувачів. А п’ята видима лише для ботів, а оскільки вони і є боти, то заповнюють всі форми. Ті користувачі які заповнюють всі 5 форм автоматом попадають у спам і не відображаються на сайті. Також у спам відправляються ті, хто пишуть з одного браузера на одному компі, з одних емейл адрес та з одного айпі. Окрім цього є ще один спосіб захисту від спаму про який говорити тут я не буду:) Але є факт: користувачі у дискусіях не мають жодних проблем, не вводять капчу і йде в спам одне з 200 повідомлень що насправді не є спамом (для інформації у нас по 400-500 спам-коментів в день). Тому до цієї системи не може бути претензій. Вона працює на кількох моїх сайтах і ніде не дає збою, якщо люди самі не намагаються порушувати її правила. Щодо плюсів та мінусів тут все елементарно. Захисту я не ставив жодного щоб бачити хто і що насправді ставить. Для повторного голосування варто всього лиш очистити кеш. Результати цих голосувань цікаві:) Адже голосують з одного айпі по кілька разів ті ж самі люди)

 • Оля Ферар

  Мені вже від ваших спорів голова болить)))) Я вам скажу отак.Стаття шумна-успіх для сайту,та попри все правдива. Юним співакам які бажають тут всім миру-треба трохи щоб батьки,школа,суспільство втовкмачили, що варто було б поговорити з організаторами про перенесення хвилі . І все було б добре. Цей виклик неповаги у відео-жах. Навіть відзнявши його -варто тримати в себе на телефоні і тихенько друзям показувати. І постидно булоб про ветеранів згадувати у цьому відео.
  Організаторам я ззадоволенням плюнула б в морду за такі добрі витівки.  аха–культурний центр,як бачимо дуже культурний.
  Реп-музика певного кола людей,а чому тоді коли свято у всіх, то всі мають жерти вашу музику чи читання як ви кажете?

 • Світлана Ніколіна

  З приводу заяви: в Україні не було Великої Вітчизняної війни – була друга світова, як у всьому світі. велика Вітчизняна існує лише в російській історіографії. Погоджуюсь, що доречнішим терміном було б завершення радянсько-німецької війни. Щодо суті справи: організатори (дорослі люди) підставили хлопців, просто відхрестившись від них. Знали, що це відео є в загальному доступі в групі, і палець об палець не вдарили, щоб його звідти забрати. А тепер кажуть, що це було неофіційне відео і цих хлопців просто не допустили до фестивалю. Вони зробили дурницю, що певною мірою властиво їхньому віку, а дорослі дяді їх просто кинули напризволяще, обілюючи себе і свою репутацію. 

  • Ігор

   Дякуюэмо за те, що зрозуміли.

 • Хоч я не зі Здолбунова і маю доволі опосередковане відношення до події (сам зі Львова), але прочитавши купу коментарів і саму статейку теж хочу сказати. Пости більшості так званих патріотів і і поборників правильного здорового життя на чолі з Ярославом Ніколіним – пустий популізм. За такою логікою потрібно посадити за ґрати більшість артистів, які крутяться по м1 за пропаганду проституції і демонстрацію еротики, заборонити більшість всеукраїнських фестивалів – за пропаганду алкоголю і анархії. Таке враження, шо ви, шановні патріоти, просто недолюблюєте хіп-хоп і чіпаєтесь до деталей, щоб цього не відбулось, хоч насправді просто можете клацнути хрестик і не прийти на фестиваль. Бо як відео так і захід розраховані на тих, хто має мізки, хто здатний розрізнити метафори, порівняння, звороти, характерні репу і якісь заклики, пропаганду (прочитайте “хіп-хоп декларацію миру” від Афріки Бамбати, чи що), і кому таке подобається. А те, що ви своє негативне ставлення до даного стилю ще й намагаєтесь привязати до дуже заполітизованої теми девятого травня – ще один камінь в ваш город, вірніше – в однобокість вашого мислення, бо ви вважаєте себе єдиними, хто мислить, інших – не здатнимидо аналізу. Не таких я хотів би бачити свідомих українських…патріотів?
  Не затруднюйте себе відповіддю на мій коментар, я сюди більше не заглядатиму.

 • BLITZ

  Друга світова війна – це війна двох коаліцій (якщо брати в цілому).
  Велика Вітчизняна війна – це назва конфлікту на Східному фронті 1941-45 рр.
  Якщо брати Україну то доцільніше використовувати саме поняття “Велика Вітчизняна”.
  Тому що наший народ не воював за Францію,за японські окуповані острови,не воювали в Африці проти Африканського корпусу.
  Ось така моя думка.

  • BLITZ

   а ще краще щоб нікого не сварити,просто була війна,страшна війна,через яку пройшли наші предки, і треба віддати шану тим хто поклав своє життя за для наших життів.

 • Ігор

  Всім хто прийшов на фестиваль, велика спасибі…Ми були раді бачити всіх, надіємось все пройшло добре, для кожного з нас.Ми вибачаємось за всі інценденти, які були до фестивалю і під час нього.Ми розуміємо, не всім було приємно в такий день бачити хіп-хоп культуру(ми розуміємо та поважаємо думку кожного з Вас) та все ж таки – це було цікаво.Велике спасибі учасникам, які приїхали до нас, виступили та надіємось гарно провели час.Вибачайте, що не так, наступного разу все врахуємо(погляди людей, місце проведення, дату проведення та інші речі, але як сказала мені одна людина ” Ти не долар, щоб всім подобатись”, тут так і вийшло( НАЖАЛЬ)…Надіюсь будемо частіше проводити фестивалі подібного характеру для розвитку молодіжних культур та напрямів:))Дякуємо спонсорам, за підтримку та допомогу.Скоро відео звіт.ВСІМ МИР!!!
  ДУЖЕ надіюсь ніякої негативної  пропаганди  не було, а лише позитив та пропаганда “ЗДорового способу життя”

 • ВладеК

  Напевне, День молоді для фестивалю був би доречнішим. Але не помиляється відомо хто. Нехай молодь здобуває досвід і через такі моменти, через 20-30 років співаючі (чи репчитаючі) хлопчики стануть поважними дядечками і прийматимуть значно серйозніші рішення.  А у цій ситуації всі трохи винні, але, дякувати Богу, це не смертельно :) Хай надалі усе буде Юкрейн ! 

X