У Здолбунові замість Дня міста провели благодійну акцію, щоб допомогти солдатам-землякам (фото)

0 283

 

У Здолбунові замість Дня міста провели благодійну акцію, щоб допомогти солдатам-землякам
У Здолбунові замість Дня міста провели благодійну акцію, щоб допомогти солдатам-землякам

Наше місто цього року вирішило не святкувати свій «день», оскільки триваюча війна не дає підстав для веселощів і святкувань. Однак у колективу Будинку культури цементників та районного будинку культури з’явилась ідея провести благодійну акцію, щоб допомогти в зборі коштів для наших земляків-солдатів.

Цього разу, на відміну від Дня Незалежності, погода сприяла проведенню масового заходу. На сцені виступали численні дитячі і дорослі колективи та виконавці. Продавався куліш та млинці, приготовані відділом освіти. Сотня самооборони продавала спечені булочки і пиріжки. Військовий комісаріат демонстрував зброю і обладнання для солдатів. Товариство Червоного Хреста навчало наданню першої медичної допомоги. Народні майстри виготовляли обереги і навчали цій справі бажаючих.

І головне – збір коштів проходив на всіх майданчиках, волонтери ходили зі скриньками по всій території проведення акції. З приємністю відзначаємо, що зібрано 8 тисяч 47 гривень.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Під час заходу дякували волонтерам, найактивніші з них отримали подяки від районної влади. А самі волонтери дякували кожному, хто пожертвував свої кошти для наших солдатиків.

Були й ті, заради кого це все робилося. Наші солдати, які зараз у відпустках і на лікуванні, прийшли на акцію, хоча треба визнати – багатьох із них довелося переконувати, що це необхідно людям. Здолбунівчани мають бачити тих, хто захищає нашу землю від окупантів. Один з хлопців сказав: «От тільки не треба робити з нас героїв». У відповідь прозвучало: «А що, будемо робити героїв з тих, хто жодного дня не був на війні, але ходить он у камуфляжі?» Справді, наші солдати не хочуть говорити про війну, не хочуть слів вдячності, та ще й часто фальшивих. Їм складно бачити наше мирне спокійне життя після всього пережитого там, на Сході. І прикро, що здебільшого псевдофронтові нотатки пишуть з пафосом ті, хто поруч з фронтом навіть не був.

Але головне – є наші захисники, наші солдатики. Вони заслуговують на нашу увагу і повагу. Тому волонтери Здолбунівщини ще раз дякують кожному, хто долучився до збору коштів для наших бійців. Наразі це найголовніша і найважливіша державна справа, яку разом роблять усі українці.

Коментарі
Завантажується...