У Здолбунові затримали людей, яких запідозрили у сепаратизмі

0 176
У Здолбунові затримали людей, яких запідозрили у сепаратизмі
У Здолбунові затримали людей, яких запідозрили у сепаратизмі

У Здолбунові працівники підрозділу транспортної міліції затримали людей, які фотографували інфраструктуру залізниці, інформує сайт vse.rv.ua. Правоохоронці запідозрили, що чоловіки можуть бути причетні до сепаратистів.

Про це повідомив начальник здолбунівського підрозділу транспортної міліції Володимир Загорський.

У зв’язку з бойовими діями, які тривають на Донбасі, на залізничних станціях проводяться фільтраційні заходи.

– Так, зокрема, й у лінійному відділі на станції “Здолбунів” створено фільтраційну групу, яка щоденно проводить відпрацювання потягів, які слідують з південних регіонів держави та Харкова. Працівники міліції проводять ретельні перевірки ручних поклаж та великогабаритного вантажу, проводять бесіди розвідувального характеру з поїздними бригадами та пасажирами. А ще здійснюють постійне відпрацювання інших об’єктів залізничної інфраструктури, які розташовані в зоні несення служби лінійного відділу.

Як повідомили в УМВС України на Львівській залізниці, під час цих заходів проводять бесіди та інструктажі з працівниками залізниці з приводу дотримання пильності, негайного інформування правоохоронців в разі перебування на території залізниці підозрілих осіб або сторонніх предметів, які можуть становити загрозу для об’єктів залізничної інфраструктури.

– Коли виявляємо осіб, котрі якимось чином можуть бути причетними сепаратизму, передаємо їх працівникам Служби безпеки України. Так, зокрема, було затримано людей, які фотографували інфраструктуру залізниці, – розповів Володимир Загорський.

 

Коментарі
Завантажується...