У Здолбунові жителям пропонують обговорити роботу ринків

У Здолбунові жителям пропонують обговорити роботу ринків

Здолбунівська міська рада на черговій сесії 05 червня 2013 року буде розглядати питання «Про стан і завдання по організації роботи об’єктів торгівлі, ринків та розвитку малого підприємництва на території міста Здолбунова».

Свої пропозиції та зауваження щодо даного питання просимо подавати в міську раду Приходька, 1 ( 2-й пов., приймальня міського голови або опускати у скриньку «Лист міському голові» в фойє на І-му пов. ) в місячний термін (до 26 травня) з дня опублікування повідомлення.

Виконавчий апарат Здолбунівської міської ради

 • Бильбо

  ринок по вул 8 березня це позор мiста в тому руслi що як торгова площадка вiн найкращий дякуючи пiдприемцям, цiни на велику группу товарiв нижче чим в Рiвному але, власники ринку майже нiчого не вкладають в розвиток та iнфраструктуру ринку, ринок в дощi та зимою заболочений тому що там нема асфальту ще з советскiх часiв, в гарному взуттi не пройти через цей хлiв, худо-бiдно зроблено водовiдведення та туалет а бiльше нiчого. Лiтом ринок повний пилюки яка гробить товар та дме людям в лице адже там замiтають аби як та й то не завжди. Те що повино робити керiвництво цього пiдприемства то воно скидає проблеми на плечi пiдприемцiв котрим ринок не дае повноi рентабельностi бо працює короткий вiдрiзок часу з 8-00 до 13-00. Та люди сплачують аренду досить не малу та податки, усi грошi йдуть де iнде але не на розвиток ринку, це грабiж бо кожне пiдприемство якiсь кошти акумулює на розвиток пiдприемства а ринок нi. Тим часом ринок Хмельницького заасвальтовують, ринок Рiвного “дикий” никривають стрiхами вiд дощу та це все робить адмiнiстрацiя а не арендатори пiдприемцi.
  На нашому ринку-хлiвi, все скидають на плечi пiдприемцiв ссилаючись що усi грошi забирає держава за землю, а власник ринку несе сбиток, якщо ринок такий збитковий на не рентабельний, то хай вiддасть тому хто його буде доглядати та розвивати, тiм же пiдприемцям в ооо. Так нi, чомусь чубляться за нього багато можновладцiв, знать не збитковый ринок а доiльний агрегат в кишенi власникiв.
   

  • На мою думку ринки взагалі віджили своє. Їх давним-давно потрібно уже було знести і побудувати один нормальний супермаркет всеукраїнської мережі. Прибутки торговців з ринків падають, ціни не надто відрізняються навіть від “колібріса”, а сервіс на нульовому рівні. Я востаннє був на продуктовому ринку років з 10 тому, напевно. Наразі в Києві є дешеві супермаркети, типу АТБ, де яйця коштують за 10 штук 5 гривень, навіть перед Великоднем. Особисто я не бачу жодного резону вимазувати кросівки, шукати щось на брудних прилавках коли це все можна купити дешевше у нормальних мережах супермаркетів. Шкода, що у Здолбунів ні ЕКО ні АТБ, ні навіть Сільпо поки не ідуть…

 • Бильбо

  Нiколiн ви не правi, ринки мають мiсце в багатьох европейских державах ба бiльше  на ринках бiльшi оберти та продукти свiжiшi. Добре вiдомо яким лайном торгують нашi супермаркети, повно просрочки та продукцii лiвих поставщикiв. Вы попробуйте навiть морожену рибу купити в маркетi де вона залежана та зомотана в багато шарiв целофану та прийти на ринок де Вы бачите ящик та можете помацати та понюхати на свiжiсть тим бiльше що ринки багато не набирають по причинi вiдсутностi великих складiв.
  Не мова про наш продуктовий ринок хоча нашi пiприемцi повстановили холодильники та торгують свiжозавезеними харчами, мова про те що iм не надано умовы для торгiвлi. Маркети зараз це вiдстiй.

X