У Здолбунові знову захотіли облаштувати льодовий каток в гідропарку

0 306
Так виглядав каток у Здолбунові 4 роки тому

На сайті електронного врядування “Розумне місто” з’явилась петиція з закликом облаштувати в Здолбунові льодовий каток. Автор петиції Юрій Гриценко зауважує, що “З настанням морозів любителі ковзанів задаються питанням: “Де покататися чи пограти в хокей?!” На даний час в нашому місті вибір невеликий-це замерзлі водойми. З огляду на техніку безпеки така практика є небезпечною. Вихід з ситуації напрошується сам по собі-це льодовий каток на свіжому повітрі. Як приклад, смт.Млинів Рівненської області,де вже не один рік люди різного віку мають змогу в зимовий період поганяти на ковзанах.”.

Варто нагадати, що спроба створити у Здолбунові льодовий каток вже була – в 2013 році наш сайт повідомляв про створення такої ковзанки в гідропарку, проте реалізація ідеї була невдалою. Нестабільні морози та нещільно встановлені щити пропускали воду, яку закачували зі ставу гідропарку. Після двох тижнів спроб залити каток, організатори здались, і конструкцію було розібрано.

Пропонуємо і читачам нашого сайту взяти участь в обговоренні доцільності такого проекту та проголосувати в опитуванні нижче:

[poll id=”5″]
Коментарі
Завантажується...