У Здолбунові звільнили завідуючу пологового будинку яку звинувачують у смертях дітей

0 258
Фото - www.svitodar.org
Фото – www.svitodar.org

Щойно на адресу редакції нашого сайту надійшла інформація про те, що Здолбунівська лікарня нарешті позбулася завідувача акушерсько-гінекологічним відділення про яку молоді матусі розказували насправді жахливі історії. Приклади таких історій ви можете прочитати у коментарях (яких майже пів сотні) до матеріалу “Пологовий будинок Здолбунова, або будинок жахів…Чому “жах” досі у кріслі? “. Наразі ж просимо уважно ознайомитись із матеріалом нижче та допомогти не допустити повернення Дробот Емілії Федорівни на її посаду.

У Здолбунівській ЦРЛ було звільнено з посади завідувача акушерсько-гінекологічним відділенням Дробот Емілію Федорівну. На даний момент Дробот Е. Ф. оскаржує наказ про її звільнення у судовому порядку та вимагає поновлення на посаді.
У зв’язку з цим просимо усіх жінок, які стали жертвами некваліфікованої роботи Дробот Е. Ф. та мають бажання добитися справедливості, розказати свою історію. Допоможіть Здолбунівській ЦРЛ досягти істини, щоб у майбутньому уникнути небажаних жертв серед молодих жінок та невинних маленьких дітей. Адміністрація Здолбунівської лікарні буде вдячна за будь-яку Вашу допомогу.
Усіх бажаючих просимо звертатися до адміністрації Здолбунівської ЦРЛ за телефоном – 2-24-64, або ж надсилати свої листи на електронну адресу zdolb5-crl_orgmed@ukr.net, просимо залишати контактні дані, для можливості з Вами зв’язатися.
Анонімність та нерозголошення Ваших персональних даних гарантується.

Коментарі
Завантажується...