Фото - www.svitodar.org

Фото – www.svitodar.org

Щойно на адресу редакції нашого сайту надійшла інформація про те, що Здолбунівська лікарня нарешті позбулася завідувача акушерсько-гінекологічним відділення про яку молоді матусі розказували насправді жахливі історії. Приклади таких історій ви можете прочитати у коментарях (яких майже пів сотні) до матеріалу “Пологовий будинок Здолбунова, або будинок жахів…Чому “жах” досі у кріслі? “. Наразі ж просимо уважно ознайомитись із матеріалом нижче та допомогти не допустити повернення Дробот Емілії Федорівни на її посаду.

У Здолбунівській ЦРЛ було звільнено з посади завідувача акушерсько-гінекологічним відділенням Дробот Емілію Федорівну. На даний момент Дробот Е. Ф. оскаржує наказ про її звільнення у судовому порядку та вимагає поновлення на посаді.
У зв’язку з цим просимо усіх жінок, які стали жертвами некваліфікованої роботи Дробот Е. Ф. та мають бажання добитися справедливості, розказати свою історію. Допоможіть Здолбунівській ЦРЛ досягти істини, щоб у майбутньому уникнути небажаних жертв серед молодих жінок та невинних маленьких дітей. Адміністрація Здолбунівської лікарні буде вдячна за будь-яку Вашу допомогу.
Усіх бажаючих просимо звертатися до адміністрації Здолбунівської ЦРЛ за телефоном – 2-24-64, або ж надсилати свої листи на електронну адресу zdolb5-crl_orgmed@ukr.net, просимо залишати контактні дані, для можливості з Вами зв’язатися.
Анонімність та нерозголошення Ваших персональних даних гарантується.

 • Вика

  пішла б собі як вигнали , але ж ні треба судитись ще . Насудиться що ще сяде, коли мамочки повстануть .

 • василь

  Сухляк молодець

 • ірина

  ще вистачає наглості оскаржувати наказ?!! ТЮРМА ПО НІЙ ПЛАЧЕ!

  • Вика

   Скільки помню , то вона все бігала оскаржувала . коли її лякали що звільнять чи звільняють , всі пороги оббивала ця страшна жінка . і що ви думаєте , допомогало їй . аби хоть це вже було кінцем справжнім.а то шкода тих жінок і діток .

  • василь

   Насправді це серйозна справа потрібно всім згуртоватись і допомогти Сухляку тому що з нашими продажними судами вона “вбивця” може повернутись на роботу в неї вже не один досвід

 • ярік

  УРА! УРА! УРА! ну нарешті і на нашій вулиці свято !!!! так тримати молодець Сухляк !!!! МОЛОДЕЦЬ!

 • Влад Быстров

  Сухляк правильний головний лікар!

 • мама

  чому лише М.Ф. звільнили?????у моїй ситуації вона навіть допомагала, а от Стайкевич…як би правильно мене прийняла і оглянула,то в синочок можливо і вижив би…

  • Крістіна

   А ви зверталися куди небудь?

X