У Здолбунові з’явиться кільцева транспортна розв’язка

0 345
У Здолбунові з'явиться кільцева транспортна розв'язка
У Здолбунові з’явиться кільцева транспортна розв’язка

За менш чим три місяці існування інформаційного ресурсу Здолбунівського регіону zdolbuniv.com наші читачі вже кілька разів цікавились як у нас, так і в міської влади про вирішення проблеми розв’язки “Шкільна-Паркова-Шевченка ”. Кілька днів тому, відповідаючи на запитання про майбутнє забігайлівки “Скорпіон”, міський голова Здолбунова Ігор Ольшевський озвучив плани про будівництво кільцевої розв’язки на даному перехресті. Зокрема, він зазначив, що “На сьогоднішній день уже виготовлений і проходить експертизу проект «Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Шкільної з транспортною розв’язкою на перехресті вулиць Шкільна-Паркова-Шевченка» «Кільце».

Схема руху 2013
Схема руху 2013

Саме під час реалізації цього проекту, а саме в 2014 році, і буде вирішено питання щодо реорганізації та розміщення даного приватного закладу.”. Редакція нашого ресурсу вирішила ілюстративно показати своє бачення даної розв’язки та навколишніх територій. Першочергово ми розроблювали наш проект з урахуванням знесення “Скорпіона”, тому у разі, якщо цей “культурний заклад” перенести не вдасться проект реконструкції транспортної розв’язки від нашого сайту є нереальним і просто мріями.

Перш за все ми розробили схему руху автомобілів на нині існуючому перехресті. За допомогою цієї схеми нам вдалось дізнатись про потенційно аварійні напрямки наявні на сучасному варіанті розв’язки: таких напрямків виявилось 5, всі вони позначені на “Схемі руху 2013” червоним кольором.

Пропонована нами схема руху
Пропонована нами схема руху

Також на цій схемі ми вирішили не ілюструвати транспортні потоки по допоміжних доріжках біля “Будинку побуту”, на карті вони зображені з написом “STOP”. Причини чому ми не взяли до уваги ці доріжки очевидні: по-перше ними ніхто не користується, а по-друге, навіть якби було в когось бажання ними користуватись, то здебільшого це неможливо — там всього одна смуга і дуже часто на ній паркують свої автомобілі відвідувачі та працівники “Будинку побуту”.

Після створення схеми руху на перехресті у сучасному його вигляді нами було розроблено проект кільцевої розв’язки з убезпеченням всіх напрямків руху. Багато говорити про неї не варто, адже все видно із ілюстративних матеріалів. Проте хочемо відмітити, що в разі реалізації даної транспортної розв’язки з’явиться можливість побудувати ще один сквер, в тому місці де наразі розташований флагшток. Також ми хочемо наголосити, що рендери розв’язки не варто сприймати як такі, що є остаточними. Фактично це є чорнова модель зі збереженням масштабу. Діаметр кола в центрі розв’язки становить 21 метр, що є достатнім для безпроблемного руху маршрутних таксі та пожежних машин.

Коментарі
Завантажується...