У жителів Здолбунова, які проживають в районі залізничного вокзалу таки буде аптека

0 241
У жителів Здолбунова, які проживають в районі залізничного вокзалу таки буде аптека
У жителів Здолбунова, які проживають в районі залізничного вокзалу таки буде аптека

Як вже повідомляв наш сайт відсутність аптеки чи аптечного кіоску є проблемою для мешканців цієї частини міста.

Вчора, під час урочистої частини святкування Дня міста, зі сцени, в контексті вітання здолбунівчан голова районної ради В.Тимощук перелічував здобутки міста за цей рік, які відбулися не без участі міського голови І.Ольшевського, а саме як змінилося місто, що нового, скільки всього відкрито нових закладів торгівлі, серед яких було згадано і нещодавно відкриту аптеку в районі залізничного вокзалу. Однак в дійсності аптека, яку згадував п.Тимощук, ще досі не працює.

Ще 5 червня на засіданні Здолбунівської міської ради шостого скликання стояло питання «Про стан і завдання по організації роботи об’єктів торгівлі, ринків та розвитку малого підприємництва у сфері торгівлі міста Здолбунова», в контексті якого розглядалося й питання щодо відсутності аптеки в районі залізничного вокзалу. По даному питанню виконавчому комітету Здолбунівської міської ради було доручено до 01.09.2013 року забезпечити жителів міста, які проживають в районі залізничного вокзалу аптечним об’єктом торгівлі.

Приємно, що влада міста відреагувала на проблеми мешканців і аптека в районі залізничного вокзалу таки буде.

Під аптеку вже підготовлено приміщення, в якому згодом завершиться ремонт. І напевно, ще до кінця вересня, аптека таки запрацює.

Сподіваємося, що відтепер мешканцям міста, для яких особливо гостро стояла проблема відсутності аптеки, а це в першу чергу люди похилого віку та молоді мами не буде необхідності долати міст, адже всі медичні препарати найближчим часом можна буде придбати в аптеці №13 за адресою: м.Здолбунів, вул.Івана Гончара,54

Коментарі
Завантажується...